Медичний порталУстановиХарківМедичний центрЦентр "Правильна косметологія"
Центр Правильна косметологія

Центр "Правильна косметологія"

Медичний центр , Косметологія

вул. Данилевського 19-А, 1 поверх , Харків, Харківська область
9.00 - 19.00 без вихідних
+38 (057) 705-04-26
+38 (096) 251-69-39
+38 (066) 970-38-39
+38 (063) 937-31-05
esthetic@bk.ru
Сховати карту

Про установу

У Центрі естетичної медицини і лазерної косметології "Правильна косметологія" Ви можете отримати повний комплекс процедур, який зробить Ваше обличчя і тіло ідеальним!

За допомогою лазерних технологій проводяться лазерна епіляція, омолодження шкіри обличчя і тіла, безоперационная ліпосакція, лікування розтяжок, видалення судин, антицелюлітні обгортання, лікування вугрової хвороби, видалення гіперпігментації, видалення бородавок, родимок, папілом, гемангіом, кератом, чистка обличчя, лазерне омолодження і багато багато іншого.

Також наш центр пропонує ін'єкційні процедури - введення ботулотоксину, збільшення і зміна форми губ, татуаж, а також корекція мімічних зморшок, контурна пластика, векторний ліфтинг, плазмоліфтінг, мезотерапія, жироспалювальні мікроін'єкції і пр.

У Центрі естетичної медицини "Правильна косметологія" Вам гарантований індивідуальний підхід і безкоштовна консультація лікаря дерматокосметолога перед проведенням процедур. Ін'єкційні процедури проводить лікар дерматокосметолог Донченко Владислава Юріївна, член Російського товариства естетичної медицини.

Всі види послуг, що надаються у нас, виконуються тільки людьми з медичною освітою. Ми використовуємо для проведення лазерного лікування надмірного оволосіння надсучасне обладнання - апарати виробництва США, визнані у світі "золотим стандартом епіляції" Cutera XEO а також іншу найсучаснішу техніку для кожної з процедур.

У процедурах естетичної корекції ми використовуємо лише найкращі сертифіковані препарати.

 

Фахівці

Дерматолог

Косметолог

Спеціалісти

Косметолог, Дерматолог

Відгуки про Центр "Правильна косметологія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук