Медичний порталЛікаріХарківНеврологСеверин Юлія Вікторівна

Северин Юлія Вікторівна

Невролог

Харківський "Медичний Центр Здоров'я"
Харківська область, Харків
Медичний центр здоров'я, пр-т Правди, 13
+38 (057) 783-33-33
+38 (057) 705-36-46
+38 (057) 705-36-48
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-невропатолог, магістр медичних наук, член Європейського неврологічного товариства, Європейської федерації неврологічних товариств.

У 2007р. закінчила Харківський державний медичний університет, пройшла інтернатуру з неврології в Харківській медичній академії післядипломної освіти на базі обласної студентської лікарні. Паралельно закінчила магістратуру з неврології, захистивши магістерську роботу на тему "Результати інсульту залежно від надання допомоги в надмірному періоді". Після інтернатури працювала невропатологом-консультантом в пологовому будинку № 3, займаючись особливостями неврологічної патології у вагітних і породіль. З 2009 по 2011р. - Клінічна ординатура з неврології на базі Харківської міської клінічної лікарні № 7. Зараз працюю над кандидатською дисертацією під керівництвом професора Яворської В.А.

Я вирішила бути лікарем тому, що хочу допомагати людям зберегти здоров'я, дарувати їм радість, бачити посмішки пацієнтів і отримувати задоволення від результату своєї роботи .. Тільки здорова людина творить, творить і приносить користь своєму народу і державі. Як сказав Г.Н. Ситін "Людина, окрилений ідеєю оздоровленіея, перевершує своєю міццю час, старіння і всі хвороби, всі стихії єства і всесильну долю". Завдання лікаря - допомогти людині впоратися з хворобами, проконтролювати і скоригувати процес лікування для досягнення бажаного результату - одужання.

Відгуки про лікаря Северин Юлія Вікторівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук