Медичний порталЛікаріХарківГінекологЛадна Тетяна Павлівна
Ладна Тетяна Павлівна

Ладна Тетяна Павлівна

Гінеколог Спеціаліст УЗД

Харківський "Медичний Центр Здоров'я"
Харківська область, Харків
Медичний центр здоров'я, пр-т Правди, 13
Стаж роботи:
19 років
+38 (057) 705-36-46
+38 (057) 705-36-48
+38 (057) 783-33-33
Сховати карту

Про лікаря

 

Лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики категорії.

Напрями в роботі:

діагностика та лікування запальних захворювань (вульвіт, вагініт, оофріт, кіста бартолінієвої залози, вульвовагініт, параметрит, сальпінгіт, ендометрит, ендоцервіцит);

запалення придатків лікування шийки матки при ерозіях, ектопії епітелію, післяпологових розривах (електроконізація шийки матки, хімічної коагуляції, кріообработка)

діагностика та лікування всіх видів венеричних захворювань і захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Профілактика випадкових статевих зв'язків, діагностика та лікування гормонально-залежних порушень жіночої статевої системи (гіперплазія ендометрію, аденоміоз, дисфункція яєчників, міома матки, ін)

корекцію проявів клімактеричного синдрому, підбір замісної гормональної терапії, рекомендації щодо способу життя і профілактики остеопорозу діагностика та лікування передракових захворювань жіночої статевої сфери консультація подружніх пар з питань безпліддя безпліддя консультація та індивідуальний підбір сучасних засобів контрацепції (з урахуванням стану здоров'я пацієнтки і її побажань), в тому числі, постановка і видалення внутрішньоматкових спіралей.

У процесі своєї діяльності володію методами:

  • клінічного обстеження,
  • ультразвукового дослідження,
  • цифровий кольпоскопії,
  • інтерпретації лабораторних досліджень.

Закінчила Харківський державний медичний університет в 1996р. У 1996-1997рр. проходила інтернатуру на кафедрі акушерства та гінекології № 1 ХДМУ. Стаж роботи за фахом 14 років.

 

Відгуки про лікаря Ладна Тетяна Павлівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук