Cтудия практичної психології

Cтудия практичної психології

Психологічний центр

пр. Карла Маркса, 26, оф. 51 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 788-67-29
+38 (093) 573-42-58
+38 (067) 993-96-83
Сховати карту

Про установу

Cтудия практичної психології - професійне об'єднання фахівців допомагають професій, офіційне представництво Міжнародного інституту соціального та психологічного здоров'я (www.iisph.org) у Днепроперовск.
Наші фахівці мають великий досвід професійної діяльності в роботі з людьми у сфері психологічної допомоги, вищої освіти та бізнес-навчання, консультування, ведення власного бізнесу, охорони здоров'я.
Ми, як фахівці гуманітарної та соціальної сфер, декларуємо об'єднання наших професійних та особистісних зусиль для реалізації наступних ключових ідей:
- Послідовна реалізація лінії наукового професіоналізму в питаннях оздоровлення співтовариства в цілому і підвищення рівня соціально-психологічного здоров'я окремих його співгромадян зокрема.
- Пропаганда перевіреної наукової інформації щодо різних аспектів соціального та психологічного взаємодії в суспільстві.
- Координація різнопланових зусиль фахівців різних сфер діяльності - психологів, соціологів, соціальних працівників, юристів, працівників сфери освіти і медицини.
- Реалізація програм підвищення психологічної грамотності населення, активізації механізмів соціально-психологічної безпеки, створення комплексу заходів корекційної та реабілітаційної спрямованості для жертв деструктивного соціально-психологічного впливу.
- Допомога в якісній підготовці та перепідготовці фахівців для послідовної реалізації ідей соціально-психологічного оздоровлення спільноти та адаптації до постійно змінюваних процесам в суспільстві.

Відгуки про Cтудия практичної психології

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук