Медичний порталУстановиДніпропетровськГромадські медичні організаціїСімейний консультативний центр "Лелека"
Сімейний консультативний центр Лелека

Сімейний консультативний центр "Лелека"

Громадські медичні організації , Психологічний центр, Пологовий будинок

пр. К. Маркса, д. 27 А (кут з вулицею Жуковського) , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 794-64-73
+38 (056) 785-53-43
centr_aist@ua.fm
Сховати карту

Про установу

Ще кілька років тому Сімейний консультативний центр "Лелека" вирішував для себе ті ж завдання, що і привели Вас до цього пошуку. Ми так само з нетерпінням чекали появи на світ малюків, старанно до цього готувалися, вчилися правильно за ними доглядати.
Місія. Наш досвід роботи в цій області, народження власних дітей, а також знання, отримані на тренінгах, семінарах і курсах, привели до розуміння необхідності підготовки вагітних жінок та сімейних пар до народження дитини. Робота, проведена в Центрі, направлений а на гармонізацію сімейних відносин, створення домінанти здорової, щасливої вагітності, яка вирішиться природними, м'якими пологами.
Проекти. Осуществленно кілька соціально-значущих проектів:створення програми підготовки до пологів, видання та розповсюдження книги М. Одена "Відроджені пологи", створення на базі ГРД №2 комфортних сімейних родзалов європейського зразка, створення Служби підтримки грудного вигодовування, підготовка інформаційного листа з питань грудного вигодовування для наповнення обмінної карти вагітної, створення циклу щотижневих інформаційних відеосюжетів, присвячених питань материнства і дитинства.
Команда. Дніпропетровська обласна громадська організація "Сімейний консультативний центр "Лелека" створена фахівцями, які працюють в системі охорони материнства і дитинства від 2 до 10 років: практикуючими лікарями, перинатальними психологами, фахівцями з грудного вигодовування, педагогами, юристами. Наша команда - це наше серце!

Відгуки про Сімейний консультативний центр "Лелека"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук