Медичний порталУстановиДніпропетровськПсихологічний центрПрактична психологія: консультації та тренінги
Практична психологія: консультації та тренінги

Практична психологія: консультації та тренінги

Психологічний центр

вул. Чкалова, 44 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 321-789
office@psyhelp.dp.ua
Сховати карту

Про установу

В роботі нашої організації представлені різні психотерапевтичні підходи, одні з найкращих і зарекомендували в психотерапії.

Ми перші хто познайомив Україну з психотерапевтом зі світовою популярністю Бетті Еліс Еріксон, кращим тренером з эриксоновскому гіпнозу, дочкою відомого психотерапевта Мілтона Еріксона, заслужила свою славу своєю роботою і своїм ретельністю. Ми перші в Україні, хто провів перший справжній тренінг з еріксонівської психотерапії і гіпнозу.
Наш основний профіль роботи - психологічне консультування. Якщо вам потрібна психологічна консультація, ви можете ознайомитися з проблемами з якими ми працюємо в пункті меню "Консультація" і в "Контактах" у кожного фахівця і записатися на психологічну консультацію.

Ми публікуємо свої статті та статті наших колег, друзів у розділі "Статті". Бажаючі розмістити свої статті можуть звертатися в наш офіс або зв'язатися по електронній пошті.
Так само періодично проводяться тренінги за кількома напрямками про розклад яких ви можете довідатися в розділі "Тренінги".

У нас так само є психологічний форум де ви можете обговорити будь-які питання пов'язані з психотерапією, консультацією та іншими напрямами.

Відгуки про Практична психологія: консультації та тренінги

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук