Медичний порталУстановиДніпропетровськПсихологічний центрЦентр Віртуальної Синергетики
Центр Віртуальної Синергетики

Центр Віртуальної Синергетики

Психологічний центр

вул. Карла Лібкнехта, 13, пом.3 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
alena.kondratiuk@virtualsynergy.org
Головний лікар
Алена Олешко
Сховати карту

Про установу

 Центр Практичної Психології та Консультування - це вільне і відкрите співтовариство фахівців різних напрямків, які поділяють цілісний підхід до людини та її розвитку. Ми об'єднали свої знання та досвід у створенні програм і практик, які сприяють реалізації віртуальних можливостей кожного в реальному світі.

 Більше 10 років практикуючи різні види психологічної допомоги, наші фахівці зібрали самі прогресивні методи різних напрямків психологічної практики, створили багато авторських програм і методик.

У своїй роботі, яка завжди нерозривно пов'язана з живою душею, з людським ЖИТТЯМ взагалі, ми керуємося тим, що всі, навіть найскладніші проблеми і труднощі, які переживають люди, несуть в собі заряд любові. І наше основне завдання полягає в тому, щоб створити умови для бачення цієї любові і напрями її туди, куди вона спочатку прагнула.

Ми сприймаємо будь-якої людини, яка звертається до нас в нелегкі періоди свого життя, як істота, нерозривно пов'язаний зі своїм оточенням - своїми близькими та рідними.

Ми прагнемо до того, щоб людина, яка прагне змін у своєму житті, міг здійснити їх в співзвуччі з усіма, з ким він пов'язаний узами крові, шлюбу, любові, близькості.

Ми радіємо з того, як наші клієнти ростуть, розвиваються, змінюються і незмінно забувають про нас! Тому що це є добре зроблена робота. І це є наше життя!

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМИ ЦЕНТРУ:

  • Психологія Сім'ї і Роду
  • Розвиваючі Програми для Дітей
  • Психологія Удачника і Щастя
  • Психологія Ігор і Маніпуляцій
  • Психологія Спілкування в Інтернеті
  • Психологія Організацій
  • Психологія Краси і Моди

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Центр Віртуальної Синергетики

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук