Медичний порталУстановиДніпропетровськПсихологічний центрПсихологічний Центр "Калліопа"
Психологічний Центр Калліопа

Психологічний Центр "Калліопа"

Психологічний центр

Лівобережний-3 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Сховати карту

Про установу

Психологічний центр "Калліопа" - це молода і перспективна організація. Це команда молодих і творчих спеціалістів, які мають фундаментальну підготовку в галузі психології, відкриті до спілкування, готові дарувати світ творчості, розвитку і самовдосконалення для Вас і Ваших дітей. Наша робота спрямована на те, щоб розкрити внутрішній потенціал особистості, знайти і навчити користуватися своїми внутрішніми ресурсами.

В індивідуальній роботі психолог допоможе кожному клієнту зрозуміти свої потреби, бажання і сили. Ми не використовуємо "шаблонних" рішень, для кожного клієнта підбирається свій, індивідуальний стиль спілкування і поведінки. У роботі ми використовуємо інтегрований підхід - синтез різних напрямів і методів, що дозволяє швидко і якісно вирішити питання, з яким до нас звертається клієнт.

Ми пропонуємо послуги дитячого психолога, сімейне інформаційне консультування.

Підготовку дітей до школи. Заняття проводять фахівці-психологи, тому особливу увагу тут приділяється не тільки якісному засвоєнню дитиною нових знань, умінь і навичок, а також розвитку психологічних якостей особистості, пізнавальної сфери дитини.

Вивчаючи англійську мову діти від 4-х років, розвивають свої комунікативні навички, увагу, пам'ять, мислення, творчі здібності, у невимушеній ігровій обстановці входять у новий для них світ іноземної мови.

Для дітей, які ще не повністю розкрили в собі здатності до вільного спілкування, творчості, прояву своїх здібностей в повній мірі, в центрі представлені групові та індивідуальні заняття з арт-терапії. В учасників є можливість розвивати внутрішні особистісні якості, пізнавати себе і розкривати свої здібності.

Крім того, пропонуємо вам як індивідуальну, так і групову роботу з підлітками (профорієнтація, розвиток комунікативних навичок підлітка, зниження тривожності, підвищення рівня самооцінки, впевненості в собі і т.д.)

Студенти психологічних факультетів мають можливість регулярно брати участь в різних навчальних, розвиваючих, навчальних програмах та тренінгах.

У нашому центрі панує дружня, тепла атмосфера, ми завжди раді співпраці, нових знайомств та зустрічей. Ми гарантуємо теплий прийом, професійний індивідуальний підхід до кожного, об'єктивність, підтримку, результат.

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Психологічний Центр "Калліопа"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук