Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Здоров'я родини"
Медичний центр Здоров'я родини

Медичний центр "Здоров'я родини"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр

вул. Новокостянтинівська, 15/15 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 08.00 - 21.00
+38 (044) 500-33-03 (колл-центр)
info@familyhealth.ua
http://familyhealth.ua
Сховати карту

Про установу

"Здоров'я родини" - це медичний центр, Який надає повний спектр діагностичних і лікувальних послуг в області:


 • гінекології;
 • ендоскопічної гінекології;
 • урології;
 • андрології;
 • репродуктології;
 • хірургії;
 • інтимної пластичної хірургії для жінок;
 • інтимної пластичної хірургії для чоловіків;
 • проктології;
 • анестезіології;
 • ультразвукової діагностики.

 

 

Медичний центр "Здоров'я родини" надає комплексну амбулаторно-поліклінічну допомогу, яка включає в себе, як діагностику та консервативне лікування, так і малі оперативні втручання ("операції одного дня").
Наш медичний центр у Києві Вважається одним з кращих завдяки високій якості надаваних послуг і індивідуальному підходу до кожного пацієнта.
У медичному центрі "Здоров'я сім'ї" реалізуються Передові методики і технології лікування, використовується тільки найсучасніше діагностичне і лікувальне устаткування.
Спостереження за пацієнтом і ведення його до повного одужання є головним принципом роботи фахівців нашого медичного центру.
Прийом в нашій клініці відбувається згідно попереднього запису. Ви самі вибираєте зручний час відвідування.
Лікування проводиться виключно в узгодженні з міжнародними рекомендаціями та стандартами ВООЗ, стандартам діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, беручи до уваги світовий досвід провідних фахівців.
З першого дня роботи нашого медичного центру в Києві ми дотримуємося індивідуального підходу до кожного клієнта.
Прийом та лікування проводять висококваліфіковані фахівці.
Наш медичний центр має в своєму арсеналі найсучасніше діагностичне і лікувальне устаткування, а також власну діагностичну лабораторію.
Ми гарантуємо своїм пацієнтам конфіденційність.
Ми чесні і відкриті для кожного пацієнта!

Фахівці

Акушер

Гінеколог

Спеціаліст УЗД

Андролог

Уролог

Хірург

Репродуктолог

Спеціалісти

Андролог, Гінеколог, Пластичний хірург, Проктолог, Уролог, Хірург, Акушер, Спеціаліст УЗД, Репродуктолог, Мамолог

Відгуки про Медичний центр "Здоров'я родини"

Ганна

09.04.2014 в 12:56

Дякуючи цій клініці нормально себе почуваю. Більше 4 років лікували різні \"спеціалісти\", поки у Здоров\'я родини не призначили повне обстеження та не виявили справжню причину. Відношення до мене було дуже душевне, всі уважно ставились. Дівчата на ресепшені трохи пофігістки, але лікарі там дуже хороші

Аня

27.06.2014 в 10:27

Качественно, быстро, безболезненно убрали эрозию! Врач, где я становилась на учет по беременности говорила, что после родов сама рассосется. Не рассосалась.\r

Рекомендую клинику «ЗР». Работают хорошие специалисты. Если не знаете к кому обратится - мой врач Миколаец Ирина Викторовна.\r

Альбина

07.07.2014 в 14:28

Пол года назад в клинике «Здоров`я Родини» делали гистерорезектоскопию при полипе. Все прошло удачно, за что благодарна команде медицинского персонала клиники. И врачи и медсестры справились на отлично, еще и успокоить смогли - а я очень переживательная, что касается здоровья. Пусть Ваши руки никогда не болят! Спасибо.

Arina

11.07.2014 в 17:03

У меня постоянно на лето (есть и в другое время, но не так) начинаются проблемы с ногтем на левой ноге. Даже не знаю, может жарко и обувь неудобная (наш начальник не очень любит открытую обувь, делает замечание - вот и мучаюсь) тому причина. А в один прекрасный миг надоело, и пошла его «резектировать». Заняло где-то 10 минут. Местно обезболили. Стало легче после заживления. Но с работы думаю все-же уволюсь ;)\r

\n

п.с. Смешно получается, все комментарии оставлены девушками на \"А\" :)

Юлія

15.07.2014 в 11:39

Ми з милим старалися пів року завести дитятко - безрезультатно. Я проходила лікування, пила гормони. А потім вирішила і милого направити до лікаря. Спермограма показала поганенькі результати - причиною всьому, як виявилося, був варікоцеле. Після проведення операції результат аналізу показав покращення. Так що скоро матимемо бебіка))

Наталья

21.07.2014 в 12:14

Мой диагноз -синдром истощенных яичников. И это в 25 лет, нет справедливости(( Лечусь, курс назначили долгий и непростой. Напишу о результатах. Пока все нравится. Касьян Катерина Сергеевна - понимающий и думающий врач))

Алла

30.07.2014 в 10:36

Что у меня «вросший ноготь» подсказали девочки из косметического салона во дворе. Даже не знала, что этому есть диагноз. Я думала…даже не знаю что думала - просто терпела (в тесной обуви вообще ад!). Потом уже, листая парйсы клиник и отзывы за их работу, выбрала «ЗР». Это была моя первая и надеюсь последняя операция. Легко, просто, раз и навсегда избавилась от неудобства «вросший ноготь».

Вита

13.08.2014 в 15:37

Очень намучалась со своим диагнозом - двухсторонний хронический рецидивирующийся бартоллинит. Несколько раз вскрывали абсцессы, но все возвращалось. В МЦ «Здоровя родини» провели диагностику - на бартоллиниевых железах с двух сторон были кисты довольно крупного размера. Провели марсупиализацию. Заживление было довольно долгим, подробностями мучать не буду. Но сейчас жаловаться не на что.

Лара

27.08.2014 в 17:38

Нормальная клиника. Хожу к Миколаец уже довольно долгий период времени на осмотры. Сама ничем не болею, а вот мой гражданский муж оперировался у Сторожева, проблема короткой уздечки была. Говорит, что все четко сделали)

Genya

15.10.2014 в 22:59

В эту клинику начинала ходить к Севастьяновой, теперь наблюдаюсь у Смирновой. Она тоже репродуктолог, но к ней реально записаться. Все толково и с расстановкой!) Были проблемы с гормонами, но теперь все выровнялось. Будем беременеть :)

Olha

13.03.2015 в 15:20

Хочу от всего сердца поблагодарить Ирину Викторовну Миколаец! Проводили с ней внутриматочную инсеминацию. Первый раз прошел без результата, cказать что мы расстроились - не сказать ничего! я было уже опустила руки... Но доктор нас подбодрила и мы решились сделать повторную попытку. На втором цикле мы забеременели :))) Спасибо Вам! Вы подарили нам счатье))))) Будьте здоровы!!

Инга

26.03.2015 в 11:39

От проктолога Тарасюка остались только положительные впечатления!) Мало того, что он мастер своего дела, так еще и человек очень приятный.

Тетяна

05.01.2016 в 10:19

В цій клініці працюють чудові лікірі, навіть не просто чудові, а найкращі. На разі можу говорити про гінекологічний відділ. Зверталась до Градової тетяни Вікторівни. В мене була особлива проблема, і в звичайній лікарні мені не могли зпрогнозувати який відсоток успіху мого лікування. І іншими словами кажучи - вмили руки. А ось в Здоровья родини, підійшли до моеї проблеми з розумінням. Не дарма кажуть що навіть слово лічить. Після консультації з декількома лікарями - мені було призначено лікування, яке було альтернативою операції. Задоволена, що потрапила до хороших лікарів. Вони не відсторонились, а взялись за лікування та обрали найліпше лікування.

Вероника Цивинська

28.01.2016 в 10:24

Добрый день. Несколько слов о моем посещении клиники. Небольшое вступление - уже несколько лет я посещаю гинеколога в Здоровья родини. И на одном из последних сеансов, я пожаловалась Ольге Владиславовне, что в последнее время снизилась чувствительность во время интимных отношений, на что она мне предложила рассмотреть интимную пластику, которую они проделывают. Так как мы давно знакомы - я все у нее разузнала. В итоге я согласилась, на лазерную коррекцию. в целом все прошло благополучно. Т.к. коллектив дружный (за столько лет уже успела ознакомится с тем как они работают, как коммуницируют), согласилась. Через пару дней все было уже позади. Сейчас я действительно как будто по новому все чувствую. Плюс внешний вид преобразился, все таки уже рожала. Отдельное спасибо Беловой Ольге Владиславовне, и персоналу. Мо-ло-дцы.

Ирина

24.02.2016 в 15:07

Просто волшебство. Больше года я безрезультатно пыталась забеременеть. Еще пол года была у 2 клиниках которые говорили что помогут, а в результате все бесполезно. Кто стучит тому откроют говорится. Вот когда я была в здоровья родини, мне дали надежду. И реально все получилось. Провели диагностику, поправили гормональный баланс, несколько профилактических манипуляций. О боги. Сейчас я на 8 месяце. скоро буду рожать. Спасибо клинике Здоровья родины. Они вселили надежду и сдержали свое слово. Наблюдалась у всю беременность. Очень счастлива.

Додати відгук