Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКиївський центр Фунготерапії, біорегуляції і Аюрведи
Київський центр Фунготерапії, біорегуляції і Аюрведи

Київський центр Фунготерапії, біорегуляції і Аюрведи

Медичний центр

вул. Васильківська, 38, к. 2, Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 17.00
+38 (044) 331-74-44
+38 (044) 257-01-01


+38 (097) 231-74-44
+38 (050) 331-74-44
fungo09@mail.ru
http://fungodoctor.com.ua, http://fungodoctor.net, http://fungodoctor.org
Сховати карту

Про установу

«Київський центр Фунготерапії, біорегуляції і Аюрведи» існує близько 5 років. За цей період в центрі отримали кваліфіковану допомогу тисячі пацієнтів з різних регіонів України, Молдови, Білорусі, Росії та країн далекого зарубіжжя.

Наш центр взяв на озброєння концепцію - допомогти тим категоріям пацієнтів, які потребують тривалої реабілітації та правильного спрямування зусиль для одужання, а також усім, хто хоче бути здоровим. Для цього ми розвиваємо і лікувальні та профілактичні напрямки своєї діяльності, так як за статистикою лише 10-15% захворювань вимагають невідкладних медичних втручань (хірургічних, стаціонарного лікування і т.д.), а інші хронічні хвороби вимагають тривалого лікування, відновлення порушених функцій і попередження загострень.

Завдяки спільним зусиллям нашого центру та МОЗ України був прийнятий і офіційно затверджений метод фунготерапии (лікування лікарськими грибами), як ефективний самостійний спосіб лікування багатьох соматичних захворювань і, як метод превентивної, комплексної, реабілітаційної терапії онкологічних хворих.

Наукові дослідження російських, західних і азіатських вчених доводять все нові і нові цілительські властивості грибів. Так, вважається, що гриби зараз-найефективніший засіб від раку. І все це підтверджено дослідами: грибні полісахариди володіють найсильнішими протипухлинні властивості, що не мають аналога в рослинному світі. Полісахариди дратують макрофаги, і організм починає виділяти особливу речовину-перфорин, який бореться з мутируваними злоякісними клітинами.

У центрі успішно проходять реабілітацію онкологічні хворі після проведення променевої та хіміотерапії, або хірургічних операцій та комплексне оздоровлення пацієнти, які відмовилися від вищезазначених методів лікування онкології. Протионкологічним властивості грибів (Лінчжі, Шиитаке, Кордіцепса, Веселки, Мейтаке та ін) відомі з давніх часів, вони успішно запобігають метастазування пухлин, стримують їх зростання, в окремих випадках ліквідують повністю. Аюрведичні фітопрепарати також перевірені часом. Такі знамениті препарати як Чаванпраш, Тріфала, Ним, Лів-52 і багато інших, успішно застосовується як при симптоматичному лікуванні, так і при корекції балансу конституцій в організмі.
      
В якості одного з багатьох прикладів успішного застосування комплексного підходу в лікуванні важких захворювань, і пухлинних, зокрема, можна навести історію пацієнта з Білорусі. Віктор Н. (52 р.) звернувся до Київського центру фунготерапии, біорегуляції і аюрведи у 2010 р з діагнозом: «аденокарцинома сигмовидної кишки, метастази в печінку». На момент звернення йому була зроблена операція (виведена стома) і виконано 2 курсу хіміотерапії. Протягом 6 місяців Віктор Н. проходив натуропатіческое лікування, призначене фахівцями Центру. Зокрема застосовувалися Фунгопрепарати (Веселка, Агарик, Рейша, Трутовик, Кордицепс, Дощовик) і фітопрепаратами Аюрведи (Лівомап, Гарнін, Тріфала, Ним і ін), а також антипаразитарні комплекси (Лисички, Дідан Жадіда, антикрило) і пептидні комплекси (гепатамін, Тімусамін, Вазаламін). Використовувалися німецькі гомеопатичні препарати Heel. Після 3 курсів лікування в центрі пацієнту провели відновну операцію: прибрали стому. Протягом 2 років регулярно 1 раз на 3-6 місяців Віктор Н. проходив реабілітаційні курси терапії натуропатичними препаратами. Пацієнт повернувся до нормального режиму життя і трудової діяльності. Почувається добре. Регулярно проводить контрольне обстеження в онкологів за місцем проживання та в Центрі на діагностичному комплексі «Маджерик-біотест».
 
Окремо хочеться сказати про актуальність протипаразитарної терапії: заселення людського організму всілякими гельмінтами, найпростішими, грибками, бактеріями в сучасних умовах відбувається повсюдно і в містах (достаток кішок і собак в квартирах) і в сільській місцевості. Тому зниження імунітету, алергії, порушення травлення і т. д. - підсумок такої експансії. Традиційно застосовуючи таблетовані хіміопрепарати «Вермокс», «Ворміл», «Декарис» та ін в поєднанні з фітопрепаратами вдається тільки на час відсунути проблему (з побічною дією хіміопрепаратів), тому що дані препарати діють переважно на живих особин, а яйця паразитів залишаються недоторканими. Додаючи препарат з грибів «Лисички», що містить речовину хіноманнозу, ми знищуємо і стадію яєць паразитів, таким чином, перериваючи цикл їх подальшого розмноження на більш тривалий термін. Тому багато маленьких дітей від 1-3 років і старше позбулися діатезу, алергії, бронхоспазмов і т.д., після ліквідації паразитарного чинника.

Геронтологія - ще один напрям нашої діяльності. Здавна люди намагалися продовжити своє життя (еліксири молодості і т.д.), шукали причини старіння і методи впливу на ці процеси. Ми успішно співпрацюємо з даного питання з геронтологічними інститутами Києва, Петербурга (В.Хавінсон ) і Сімферополя (фірма «Ені -Сала »). Успішно застосовуються для вирішення геронтологічних проблем біорегуляторних пептидні комплекси та цитаміни.

Дія комплексу пептидів і цитаміни на організм можна описати таким чином : він омолоджує клітини людського тіла, підвищує стійкість клітин до гіпоксії, дії токсинів та інших пошкоджуючих факторів. Здійснює захисний вплив, позитивно впливає на активність органів і тканин в нормальних і патологічних умовах, підтримуючи на фізіологічному рівні чисельність зрілих, функціонально активних клітин , а також обмін речовин у них. Нормалізує обмін речовин у тканинах, збільшує ефективність процесів засвоєння тканинами поживних речовин і виведення продуктів метаболізму, оптимізує процеси відновлення органів і тканин. Добре себе зарекомендували пептиди для відновлення зору «Нормофтал», препарат з відновлення функції підшлункової залози «Панкраген», препарат з корекції мозкової діяльності і відновленню мієлінової оболонки спинного мозку «Кортексин» і багато інших.

У центрі акцентується увага пацієнтів на профілактиці виникнення захворювань , в основу якої закладені древні знання і закони Аюрведичній медицини: «Простіше проводити профілактику захворювань, ніж потім лікувати хворобу». Під час консультацій використовується апаратний метод пульсової діагностики «ВедаПульс », в основу якого закладені праці радянського кардіолога Баевского (розробки космічної медицини), що дозволяють проводити моніторинг стану космонавтів під час космічних польотів і проводити корекцію їх здоров'я. Даний метод діагностики дає інформацію про стан серцево - судинної системи (частоті пульсу, екстрасистолії, аритмії, роботі синусового вузла , мобілізаційних можливостях серця), також про стан балансу стихій в організмі (Вата, Пітта, Капха) - при дисбалансі, як основі всіх захворювань, стан балансу симпатичної і парасимпатичної нервової системи, як основного регуляторного ланки в організмі, а також про енергетичне наповненні каналів органів і систем. На основі цих даних пацієнтові даються рекомендації щодо коригування способу життя (режиму харчування, відпочинку, роботи, сну), рекомендації по дієті (відповідно до відхилилася конституцією), прийому фітосборов, БАДів , застосуванню ароматичних масел.

Гомеопатичні препарати німецької фірми «Хеель» також застосовуються в комплексній антигомотоксичної терапії. Добре відновлюють організм натуральні препарати Севастопольського Інституту південних морів, отримані з морських водоростей і молюсків.  «Рапамід» - потужний біопептідний комплекс , «Аргодерм» антибактеріальний препарат на основі органічного срібла з морських водоростей (лікування трофічних виразок , екзем , ран і т.д.) і багато інших.

За допомогою методик, застосовуваних у нашому центрі можна впоратися з різними проблемами і захворюваннями. В результаті збалансованого підходу до оздоровлення поліпшується стан імунної та ендокринної системи , регулюється діяльність ШКТ, серцево - судинної та сечостатевої систем. Можна впоратися із захворюваннями органів дихання та зору, суглобовими захворюваннями, аутоімунними і алергічними проблемами, вірусними інфекціями і гормональними порушеннями у жінок. Також можна провести ефективну програму з очищення організму, і корекції ваги.

Центр регулярно бере участь з доповідями у науково - практичних конференціях і семінарах з народної, нетрадиційної терапії, неодноразово був відзначений грамотами та свідоцтвами МОЗ України .

Стратегія нашого центру - комплексний підхід  до проблеми поліпшення здоров'я, при якому можна досягти стійких результатів у лікуванні хвороб, проведення реабілітації та профілактики.

Фахівці

Кардіолог

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Спеціалісти

Алерголог, Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Невролог, Онколог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Уролог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Натуропат, Дієтолог, Гепатолог, Реабілітолог, Сімейний лікар

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї установи. Але ви можете їх додати.

Додати коментар