Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Дитина"
Медичний центр Дитина

Медичний центр "Дитина"

Медичний центр , Дитяча клініка, Дитяча поліклініка, Дитяча лікарня, Лабораторія

вул. О. Гончара, 59 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 19.00 Сб: 10.00 - 16.00 Нд: 10.00 - 14.00
+38 (044) 484-32-88
+38 (044) 484-32-99
+38 (044) 484-33-10
vkontakte
facebook
http://www.dytyna.com.ua
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Дитина"
пр-кт Алішера Навої, 3

Про установу

Дитячий медичний центр "Дитина" надасть спеціалізовану педіатричну допомогу, якщо Ваша дитина захворіла. За выздоровленим Вашого чада буде стежити наша команда висококваліфікованих фахівців. Це лікарі з великим з багаторічним досвідом надання допомоги дитині та стажем роботи, який включає практику в Україні та за кордоном. Багато лікарі добре відомі не тільки в Україні і країнах СНД, але також і в Європі.

Ми надаємо високоякісну медичну допомогу вже багато років. Дитячий медичний центр "Дитина" був заснований в 1996 році, як дитяча клініка, яка надає допомогу маленьким пацієнтам з Києва та Київської області.

Дитячий медичний центр "Дитина" надає медичну допомогу за різними спеціальностями. Це допомога по хірургічної, ортопедичної,отоларингологічної, нефрологічної,гастроентерологічною, кардіоревматологічною, неврологічної, офтальмологічній,неонатологічної, алергологічної спрямуванням, а також допомогу в лікуванні інфекційних хвороб.

Наш медичний центр пропонує та довгострокові послуги. Наприклад, Ви можете укласти з нами річний контракт за програмою "Сімейний педіатр". Таким чином, один з наших фахівців буде цілий рік спостерігати вашої дитини піклуватися про його здоров'я на будь-якому етапі його розвитку.

Ця широко поширена в Європі практика має радий незаперечних переваг, так як фахівця відомі індивідуальні особливості Вашої дитини, з них налагоджено спілкування, що важливо, так як часто діти соромляться або бояться незнайомих людей.
Таким чином, завдяки індивідуальному підходу, долається психологічний бар'єр, а Вашій дитині надається вся необхідна допомога, про нього піклуються і допомагають подолати недугу в найкоротші терміни. Вибираючи дитячі клініки Київ і батьки з Київської області можуть звернути увагу саме на цю нашу особливість. Ми не тільки лікуємо Ваших дітей - ми про них піклуємося.

Саме тому дитячий медичний центр або, якщо завгодно, дитяча клініка Київ "Дитина", заслужила довіру батьків і повагу серед лікарів не тільки міста або країни, але й навіть серед європейських фахівців. Але найголовніше - величезну подяку маленьких пацієнтів. Їх здоров'я і є тим самим показником, на який ми рівняємося. Це і відрізняє нас і інші дитячі клініки Київ і батьки, які живуть у Київській області, оцінили наш підхід по достоїнству.

Наша дитяча клініка Київ "Дитина" пропонує Вашій увазі та інші послуги. Відзначимо, що Всі консультації і аналізи можуть проводитись нашими фахівцями прямо у вас вдома.

Тепер Вам не доведеться вичікувати нескінченні черги в задушливих коридорах і батьки з усієї України не раз скаржилися на довгі черги, в яких їм доводиться переживати за здоров'я і спокій своїх малюків. Необхідні процедури можуть бути проведені в домашній обстановці, що значною мірою полегшить вашій дитині процес одужання.

Ми прагнемо бути краще і швидше, ніж інші дитячі клініки Київ а. У нашому розпорядженні є власні машини "Швидкої допомоги". Вони обладнані сучасною медичною технікою, яка пристосована для діагностики, а також і для лікування маленьких хворих.

Філія медичного центр "Дитина" знаходиться у центрі Києва за адресою: вулиця О. Гончара, 59. Головна ж дитяча клініка Київ "Дитина" знаходиться на лівому березі, вулиця Алішера Навої, 3, на території другої дитячої лікарні.

Медцентр "Дитина" - Лауреат Всеукраїнського рейтингу "Україна. Кращі підприємства", визнано такою згідно з рішенням Президії Асамблеї ділових кіл України і за дорученням Європейського центру дослідження ринку EMRC (р. Брюссель, Бельгія).

Фахівці

Уролог

Педіатр

Спеціаліст УЗД

Кардіолог

Алерголог

Гінеколог

Отоларинголог (ЛОР)

Ортопед

Травматолог

Хірург

Невролог

Дерматолог

Гастроентеролог

Офтальмолог (окуліст)

Спеціалісти

Алерголог, Дерматолог, Невролог, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Хірург, Спеціаліст УЗД, Лаборант, Масажист, Офтальмолог (окуліст), Травматолог, Кардіолог, Гінеколог, Уролог, Гастроентеролог, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Дитина"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук