Медичний порталЛікаріКиївСпеціаліст МРТУдовиченко Владислав Валерійович
Удовиченко Владислав Валерійович

Удовиченко Владислав Валерійович

Спеціаліст МРТ Рентгенолог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
34 роки
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
facebook
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-рентгенолог 

Завідувач відділенням 

Фахівець з МРТ

31 рік медичного стажу 

Кандидат медичних наук

Напрямки: магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Медична освіта отримував в Національному медичному університеті ім. А.А. Богомольця, а також закінчив Військово-медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті у 1990 р. Спеціалізацію рентгенологія освоював у Вінницькому медичному інституті ім. М.І.Пирогова. У 1996-1998 рр.. навчався в клінічній ординатурі на кафедрі променевої діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

З 1993 року працював лікарем-рентгенологом районної поліклініки в м. Житомирі. З 1998 перейшов працювати у відділення променевої діагностики у Київському міському консультативно-діагностичному центрі.

У 2007 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Особливості МРТ-семіотики уражень центральної нервової системи при туберозному склерозі і нейрофіброматозі».

Також я неодноразово проходив стажування в провідних зарубіжних клініках (Австрія, 2003; Південна Корея, 2005; Росія, 2007; Нідерланди, 2008). Являюсь аплікаційними фахівцем з МРТ фірми Toshіba Medіcal Systems в Україні.

Намагаюся активно впроваджувати в повсякденну практику новітні методики магнітно-резонансної томографії (МРТ серця, дифузія тіла, безконтрастние методи магнітно-резонансної ангіографії). Маю значний досвід в дитячій нейрорадіології.

Крім цього під моїм авторством опубліковано 6 наукових праць. Є постійним учасником українських та міжнародних конференцій і конгресів.

Відгуки про лікаря Удовиченко Владислав Валерійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук