Медичний порталПрепаратиММетилурацил з мірамістином

Метилурацил з мірамістином - инструкция, аналоги

Метилурацил з мірамістином Дарниця, ФФ, ЗАТ, м.Київ, Україна Украина

Метилурацил з мірамістином Дарниця, ФФ, ЗАТ, м.Київ, Україна Украина

Международное название:

Comb drug

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Дарниця, ФФ, ЗАТ, м.Київ, Україна

Страна производства:

Украина

Форма выпуска:

Метилурацил З Мірамістином мазь по 15 г у тубах
Метилурацил З Мірамістином мазь по 30 г у тубах

Категория отпуска:

по рецепту

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 100 г мазі містить: метилурацилу 5 г, мірамістину (в перерахуванні на безводну речовину) 0,5 г;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, макрогол 400, проксанол 268, цетиловий спирт, стеариловий спирт, вода очищена.

Лікарська форма

Мазь.

Мазь білого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника

ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Фармакотерапевтична група

Препарати для лікування ран та виразок.

Код АТС D03A X50.

Мазь Метилурацил з мірамістином містить метилурацил, який стимулює метаболічні процеси, та мірамістин – катіонний антисептик. Метилурацил прискорює процеси клітинної регенерації, загоєння ран, стимулює фагоцитарну активність.

Мірамістин чинить антимікробну дію на грампозитивну і грамнегативну, аеробну і анаеробну, спороутворюючу і аспорогенну мікрофлору у вигляді монокультур та мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків. Препарат ефективніший щодо грампозитивних бактерій (стафілококи, стрептококи тощо). Виявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillium, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata тощо) та дріжджоподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei тощо) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violaceum, Epidermophyton, Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis тощо), а також на інші патогенні гриби, наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) у вигляді монокультур та мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів.

Препарат знижує стійкість бактерій і грибів до антибіотиків. Завдяки широкому спектру антимікробної дії мірамістин ефективно запобігає інфікуванню ран та опіків, активізуючи процеси регенерації.

Препарату притаманна м’яка осмотична дія, що сприяє очищенню та підсушуванню рани.

Діючі речовини мазі Метилурацил з мірамістином завдяки властивостям мазьової основи утримуватися на поверхні місця нанесення, суттєво не всмоктуються у системний кровотік та зазвичай не спричиняють системної дії.

Показання для застосування

Лікування ускладнених, тяжкозагоюваних ран, променевих та трофічних (у тому числі у хворих з діабетичною ангіопатією, у ослаблених хворих із суттєвим пригніченням імунітету) виразок, опіків та інших ушкоджень шкіри. Препарат чинить фотозахисну дію у хворих на фотодерматози.

Протипоказання . Гострі лейкози, хронічні форми лейкозів, лімфогранулематоз, злоякісні захворювання кісткового мозку, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особливі застереження

З обережністю призначають хворим з пухлинами, які проходять променеву і хіміотерапію. Ефективність препарату підвищується, якщо він наноситься на ранову поверхню, попередньо промиту асептичним розчином. Наявність гнійно-некротичних мас у рані вимагає додаткової витрати мазі.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Контрольованих досліджень щодо безпеки та ефективності застосування Метилурацилу з мірамістином вагітним та жінкам у період годування груддю не проводилося, тому в ці періоди препарат не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не встановлений.

Діти

Оскільки не існує достатнього досвіду застосування мірамістину для лікування дітей, даний лікарський засіб не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози

Застосовують зовнішньо, наносячи на уражені ділянки шкіри. Після стандартної обробки ран і опіків у дорослих препарат наносять безпосередньо на уражену поверхню, після чого накладають стерильну марлеву пов'язку або наносять мазь на перев'язувальний матеріал, а потім на рану. Тампонами, просоченими препаратом, обережно заповнюють порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки. Марлеві турунди з маззю вводять у фістульні ходи.

Використовується 1 раз на 1-2 доби. Доза залежить від площі ранової поверхні і ступеня гнійної ексудації. Тривалість лікування обумовлена динамікою очищення і загоювання ран. При глибокій локалізації інфекції у м'яких тканинах можливе застосування препарату разом з антибіотиками системної дії.

Лікування Метилурацилом з мірамістином припиняють, коли з’являються ранові грануляції та рани очищаються від ранового ексудату.

Передозування

При нанесенні Метилурацилу з мірамістином на великі ділянки ранової поверхні не виключається поява ознак передозування метилурацилом. Гострими проявами передозування є: головний біль, запаморочення, алергічні реакції за типом кропив’янки. При передозуванні, спричиненому довготривалим застосуванням великої кількості мазі, можливі зміни складу крові внаслідок впливу метилурацилу на процеси гемопоезу.

Лікування: відміна препарату, симптоматичне лікування.

Побічні реакції

Можуть спостерігатися місцеві алергічні реакції за типом кропив’янки. Також можуть спостерігатися симптоми подразнення шкіри (почервоніння, свербіж, відчуття легкого печіння).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій

Можливе посилення токсичних ефектів при одночасному застосуванні з пентоксилом. При одночасному застосуванні з препаратами, які містять глюкокортикостероїди місцевого застосування, ефективність препарату Метилурацил з мірамістином знижується.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

У недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Заморожування препарату не допускається.

Упаковка

По 15 г та 30 г у тубах. По 1 тубі в пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Аналоги препарата: Метилурацил з мірамістином