Медичний порталПрепаратиККропиви трава «Ліктрави»

Кропиви трава «Ліктрави» - инструкция, аналоги

Международное название:

Urtica dioica

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Ліктрави, ПрАТ, м.Житомир, Україна

Страна производства:

Украина

Форма выпуска:

Кропиви трава по 50 г у пач. з внут. пак.
Кропиви трава по 30 г у пач. з внут. пак.
Кропиви трава по 1,5 г у філ.-пак. №20

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Нет данных

Инструкция по применению

Загальна характеристика:

міжнародна назва: Urtica dioica;

основні фізико-хімічні властивості: Подрібнену сировину: шматочки листя, стебел, суцвіть, ОКРЕМИХ квіток різної форми, що проходять крізь сито з отворами діаметром 7 мм. Колір темно-зелений, зелений. Запах слабкий. Смак гіркуваті;

порошок крупний: шматочки листя, стебел, суцвіть, ОКРЕМИХ квіток різної форми, темно-зеленого, зеленого кольору, що проходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм. Запах слабкий. Смак гіркуваті;

склад:

кропиви трава.

Форма випуску.

Трава.

Фармакотерапевтична група.

Гемостатичні засоби рослинного походження.

Код АТС В02В Х04 **.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Трава кропиви містить глікозид уртицин, дубильні речовини, каротиноїди, хлорофіл, вітаміни К1, С, В2, В3, органічні кислоти, флавоноїди, мікро- і макроелементи (кремній, залізо, мідь, марганець, бор, титан, нікель). Цей комплекс біологічно активних речовин має кровоспинними, сечогінними, загальнозміцнюючу, протизапальну та судинозвужувальну дію. Водні витяжки з трави кропиви збільшують вміст гемоглобіну і кількість еритроцитів, нормалізують склад крові; знижують рівень цукру в крові; сприяють регенерації слизових оболонок шлунково-кишкового тракту; нормалізують ліпідний обмін.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування.

Легеневі, кишкові, маткові, гемороїдальні та кровотечі іншої етіології; анемії різної етіології; захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, коліти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки).

Спосіб застосування та дози.

6 г (2 столові ложки) трави вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип'яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об'єм настою доводять кип'яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по ¼ - ½ склянки 2 - 3 рази на день за 30 хв до їди. Діти, залежно від віку, - від 1 десертній ложці в ¼ склянки 2 - 3 рази на день за 30 хв до їди. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.

2 фільтр-пакети вміщують в скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Дорослі приймають у теплому вигляді по ½ - 1 склянці 2 -3 рази на день за 30 хв до їди. Діти, залежно від віку, - від 2 десертних ложок до ½ склянки 2 - 3 рази на день за 30 хв до їди.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

Побічна дія.

Можливий розвиток алергічних реакцій при підвищеній індивідуальній чутливості.

Протипоказання.

Підвищення згортання крові; кровотечі, викликані кістою, поліпами та іншими пухлинами матки та її придатків; артеріальна гіпертензія; вагітність.

Передозування.

Повідомлень у передозування препарату не надходило.

Особливості застосування.

Вагітність і годування груддю.

У годуючих матерів посилює лактацію.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відомо.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготований настій - у прохолодному місці (8 - 15 ° С) не більше 2 діб.

Термін придатності - 2 роки.

Умови відпустки.

Без рецепта.

упаковка

Подрібнену сировину по 30 г, 50 г у пачках з внутрішнім пакетом; порошок крупний по 1,5 г у фільтр-пакетах № 20.

Виробник.

ЗАТ "Ліктрави".

Адреса.

Україна, 10001, м Житомир, Київське шосе, 21.

Аналоги препарата: Кропиви трава «Ліктрави»

Совпадает код АТС и состав:

- Кропиви листя

- Кропиви листя «Ліктрави»