Медичний порталУстановиЗапоріжжяБудинок дитиниЗапорізький обласний будинок дитини "Сонечко"
Запорізький обласний будинок дитини Сонечко

Запорізький обласний будинок дитини "Сонечко"

Будинок дитини

вул. Олімпійська, 6 А , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (0612) 95-50-19
+38 (0612) 95-22-61
Fax: +38 (0612) 96-06-12
sonechko.domrebenka@rambler.ru
Сховати карту

Про установу

КУ "Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини "Сонечко" Запорізької обласної ради, відноситься до установ охорони здоров'я і є спеціалізованим будинком дитини психоневрологічного профілю. Наша установа призначене для медико-соціальної реабілітації дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах, дітей з кризових сімей соціального ризику, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з порушеннями психофізичного розвитку у віці від народження до 7 років. Розрахований на 305 місць і розташований в 2 корпусах.

Основним завданням Будинку дитини є медико-соціальний захист та реабілітація, проведення лікувально-педагогічної та корекційної роботи з дітьми всіх соціальних категорій. Ми працюємо для того, щоб:

створювати сприятливі, комфортні умови життя дітей, наближені до домашніх і сприяють нормальному розвитку дитини;
надавати кваліфіковану медичну допомогу;
забезпечувати соціальний, медико-педагогічний супровід та соціальну адаптацію, захист інтересів і прав вихованців;
здійснювати реабілітаційні заходи;
сприяти поліпшенню якості життя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-інвалідів;
сприяти засвоєнню дітьми освітніх програм;
формувати загальну культуру дитини та навички, необхідні для життя в суспільстві.

У Будинку дитини функціонують: 10 соматичних груп змішаного типу, 2 ізолятора, приймально-карантинне відділення, 3 групи для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, група для дітей-носіїв антиген вірусних гепатитів та дітей, які народилися від ВІЛ-інфікованих батьків, ординаторська, кабінет УЗД-діагностики, клініко-діагностична лабораторія, зали ЛФК і масажу, фізіотерапевтичний кабінет, річний плескательный басейн, господарські та адміністративні приміщення.

У нас працюють висококваліфіковані лікарі-педіатри та лікарі-спеціалісти: неврологи, психіатр, лікар-дієтолог, лікар-інфекціоніст, отоларинголог, лікар УЗД, лікар функціональної діагностики. Залучаються для консультації асистенти кафедри педіатрії Запорізького державного інституту удосконалення лікарів.

Наші діти отримують якісне медичне обслуговування. В доповнення до медикаментозного лікування їм призначаються фізіопроцедури, масаж, ЛФК, а, при необхідності, дітям з вадами розвитку надаються консультації та оперативне лікування в інших клініках України.

Також створено відділення комплексної реабілітації, пріоритетним завданням якого є надання кваліфікованої допомоги вихованцям на ранньому етапі розвитку, такими фахівцями як: дефектологи і логопеди, соціальні педагоги і практичні психологи, фахівці з фізичної реабілітації. У відділенні функціонує кімната психологічного розвантаження, кімната для зустрічей з батьками, кабінет фізичної реабілітації, 2 кабінети для індивідуальних корекційних занять, організаційно-методичний та діагностичний відділ.

Фахівці і персонал Будинку дитини «Сонечко» прагне максимально наблизити обстановку в групах до домашньої. Результатом спільної копіткої роботи медико-педагогічного колективу є щасливі обличчя дітей, що йдуть в сім'ї, знаходять батьків. Однак, незважаючи на активний процес усиновлення, число вихованців майже не зменшується.

Спеціалісти

Масажист, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Логопед, Педіатр, Невролог, Психіатр, Інфекціоніст, Отоларинголог (ЛОР), Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Дієтолог

Відгуки про Запорізький обласний будинок дитини "Сонечко"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук