Медичний порталУстановиЗапоріжжяБудинок дитиниПравославний дитячий будинок (притулок) милосердя "Надія"
Православний дитячий будинок (притулок) милосердя Надія

Православний дитячий будинок (притулок) милосердя "Надія"

Будинок дитини

вул. Кремлівська, 41 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 289-81-39
nadezda.deti@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Про живуть у дитячому будинку дітей постійно молиться Його Високопреосвященство, Високопреосвященніший Владика Лука, Архієпископ Запорізький і Мелітопольський.

У лютому 2012 року виповнилося 10 років з дня відкриття Православного дитячого будинку "Надія" при Запорізькому єпархіальному управлінні Української православної Церкви.

Православний дитячий будинок «Надія» - недержавна установа, що існує виключно за рахунок благодійних пожертв самих різних людей, таких, кому небайдужа доля наших хлопців.

Православний дитячий будинок «Надія» є структурним підрозділом Запорізької єпархії, яка несе всі витрати по заробітній платі, комунальному утримання приміщення дитячого будинку.

Сьогодні в дитячому будинку проживає 20 дітей з р. Запоріжжя та Запорізької області у віці від 4 до 18 років.

Основною метою роботи дитячого будинку є соціально-педагогічна реабілітація дітей, які залишилися без піклування батьків. За десять років у великій православній родині побували понад 370 вихованців, п'ятеро з яких - наші випускники.

Школярі навчаються у міській загальноосвітній школі № 22, беруть активну участь у шкільних заходах. Старші хлопці навчаються в гидротехникуме, будівельному училищі, отримуючи середню спеціальну освіту. З малюками, як у звичайному дитячому садку, займаються вихователі. Хлопці влаштовують домашні свята, малюють, люблять читати, захоплюються рукоділлям, майструють вироби, займаються спортом, ходять у походи, відвідують православні святі місця. Пройти соціальну адаптацію дітям допомагають волонтери - психологи, студенти інженерної академії.

Величезне значення в житті дитячого будинку займає православне виховання. З благословення Владики Луки дитячий будинок окормляє Свято - Нікольський храм, розташований на Правому березі р. Запоріжжя (вул. Піщана).

Православні священики знайомлять учнів з основами православної релігії свого народу, принципами християнської моралі, поняттями добра, милосердя, чистоти, любові до ближнього. Це так важливо для дитячих душ, позбавлених батьківського піклування і уваги, душ, зіткнулися з раннього часу з брудом зовнішнього світу, з нерозумінням і презирством.

По суботах і неділях, церковних свят вихованці дитячого будинку відвідують служби у Свято-Миколаївському храмі, навчаються в недільній школі храму. Православне виховання та педагогічна йдуть паралельно і приносять свої позитивні результати.

Хлопці самостійно, із задоволенням живуть православної життям. Навчитися жити православ'ям, почерпнути його двотисячолітній духовний досвід, дітям набагато легше, ніж дорослим.

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Православний дитячий будинок (притулок) милосердя "Надія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук