Медичний порталУстановиМиколаївМедичний центрПівденний медичний центр
Південний медичний центр

Південний медичний центр

Медичний центр

вул. Металургів, 8 , Миколаїв, Миколаївська область
Пн.-Нд.: 8:00 - 16:00
+38 (0512) 25-32-80
info@surgery.mk.ua
Головний лікар
Хотин Александр Яковлевич
Сховати карту

Про установу

Південний Медичний Центр - це сучасна клініка хірургії та гінекології , яка надає широкий спектр послуг за доступними цінами. Нами успішно проведено вже більше 8000 хірургічних операцій ( в основному лапараскопічної методом ) . Нашими клієнтами є не тільки жителі Миколаєва , а й багатьох інших міст України .

До Ваших послуг комфортабельні одномісні , двомісні палати , палата інтенсивної терапії з цілодобовим спостереженням. У палатах є є окремий санвузол , телевізор , кондиціонер та інші зручності . Ми зробили все для того , щоб процес повернення до нормального повноцінного життя приніс Вам задоволення.

Наш центр оснащений новим , сучасним обладнанням , яке дозволяє проводити діагностику більш ретельно і точно , а також проводити лікування швидко , безпечно , безболісно і недорого. У наших операційних використовується обладнання кращих західних виробників: Olympus , Siemens і Stryker . Для оперативних втручань застосовуються лазерні технології . УЗД проводиться на апараті преміум класу Toshiba.

Відгуки про Південний медичний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук