Медичний порталУстановиМиколаївМедичний центрМедичний центр і салон корекції слуху Інфотон
Медичний центр і салон корекції слуху Інфотон

Медичний центр і салон корекції слуху Інфотон

Медичний центр

пр. Леніна, 152-А , Миколаїв, Миколаївська область
Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-13.00
+38 (0512) 55-05-88
+38 (066) 372-89-14
Сховати карту

Про установу

" ІНФОТОН " - це українська група підприємств з приватною формою власності , початок створення якої припадає на березень 2002 року.

Починаючи з витоків і по сьогоднішній день діяльність компанії ведеться в галузі медичної техніки та платної медичної практики . Створена спочатку , як приватна компанія , на сьогоднішній день група " ІНФОТОН " - це важлива частина соціуму людей з порушеннями слуху , яка завжди намагається бути на вістрі розвитку новітніх технологій корекції слуху і пропонувати сучасні досягнення людям в Україні .

У листопаді 2002 року був відкритий головний офіс компанії , і потім перший медичний центр в Києві по вул. Боткіна -4.

Медичний центр отримав спеціалізацію , як центр діагностики слуху і слухо протезування з дня відкриття і по сьогоднішній день. Паралельно в медичній практиці центру розвивається напрямок оториноларингології , що включає в себе амбулаторний прийом , проведення діагностики лор - органів , слуху , лікування лор- захворювань в амбулаторних умовах.

Оснащення медичного центру відмінним обладнанням дозволяє проводити діагностику на сучасному рівні , використовуючи отоскопію , відео демонстрацію оглядів вуха , горла і носа , проведення звичайних маніпуляцій більш комфортно для пацієнтів. Особливо великою популярністю користуються медичні послуги у людей , які використовують слухові апарати і отопластику , т.к. отримують комплексне рішення завдань від лікування захворювань до планової діагностики слуху і коригування налаштувань слухових апаратів , виготовлення зліпків для індивідуальних виробів отопластики .

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР)

Відгуки про Медичний центр і салон корекції слуху Інфотон

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук