Медичний порталУстановиМиколаївМедичний центрМедичний Центр "Active-Medical"
Медичний Центр Active-Medical

Медичний Центр "Active-Medical"

Медичний центр

проспект Леніна, 71-А , Миколаїв, Миколаївська область
Пн-Пт: 8.00- 20.00, Сб-Нд: 8.00- 16.00
+38 (0512) 77- 78- 88
Сховати карту

Про установу

Медичний центр Актив- Медікал є лікувально - діагностичним закладом широкого профілю , оснащеним найсучаснішим лікувально - діагностичним обладнанням.

У медичному центрі Актив- Медікал ведуть прийом:

- УЗД - діагност ;

- Терапевт ;

- Кардіолог ;

- ЛОР ;

- Хірург / дитячий хірург ;

- Гінеколог ;

- Проктолог ;

- Флеболог ;

- Пластичний хірург ;

- Мамолог ;

- Уролог ;

- Дерматовенеролог .

Медичний центр Актив- Медікал розташований в самому серці міста на вулиці Радянській ( кут проспекту Леніна) , це дозволяє нашим пацієнтам мінімізувати час на дорогу і дістатися в наш медичний центр з будь-якої частини міста або іншого населеного пункту.

Медичний центр Актив- Медікал приймає пацієнтів всі дні тижня (з понеділка по п'ятницю з 8 до 20 , в суботу та неділю з 8 до 16 ) , що дозволяє пацієнтам отримувати медичні послуги в найзручніший для них час.

Лікарі Медичного центру Актив- Медікал мають значний досвід у діагностиці та лікуванні захворювань. Постійне навчання та підвищення кваліфікації лікарів дає можливість діагностувати та лікувати хвороби із застосуванням передових методик і досягнень світової медицини .

Діагностика та лікування провадяться відповідно до стандартів , методиками , рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Обладнання Медичного центру Актив- Медікал є найсучаснішим , втілює кращі світові технології і відповідає найсуворішим стандартам якості та надійності. Унікальна для України система фото- і відео - фіксації результатів обстежень дозволяє бачити процес перебігу хвороби в динаміці , а також контролювати процес лікування в динаміці.

Співпраця з найбільшою мережею лабораторій Сінево в Україні та Європі дозволяє проводити більш 750 аналізів будь-якої складності в найкоротші терміни і за доступною ціною. У лабораторіях Сінево обладнання швейцарських , японських та італійських компаній , яке забезпечує самий широкий формат надаються досліджень і гарантує 100 % точність результатів 

Фахівці

Хірург

Отоларинголог (ЛОР)

Ендоскопіст

Акушер

Гінеколог

Терапевт

Спеціаліст УЗД

Дерматолог

Венеролог

Косметолог

Мамолог

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР), Хірург, Акушер, Гінеколог, Терапевт, Мамолог, Ендоскопіст, Спеціаліст УЗД, Дерматолог, Венеролог, Косметолог

Відгуки про Медичний Центр "Active-Medical"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук