Медичний порталУстановиКиївМедичний центрБагатопрофільна медична фірма "Мрія-Медіс"
Багатопрофільна медична фірма Мрія-Медіс

Багатопрофільна медична фірма "Мрія-Медіс"

Медичний центр , Будинок пристарілих

вул. Почайнинська, 48 , Київ, Київська область
+38 (044) 238-20-10
mriamedis@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Наша фірма надає послуги з пошуку медичних сестер, доглядальниць, які забезпечать догляд за хворим, престарілим, інвалідом вдома і в будь-якому стаціонарі м. Києва (можливо і Київської області). Пропоновані нами кваліфіковані, доброзичливі медичні сестри, доглядальниці мають великий досвід роботи з догляду за важкими хворими в самих різних областях медицини:
Онкологія: догляд за хворими з пухлинами в різній стадії захворювання.
Травматологія та ортопедія: догляд за хворими при переломах і травмах різної локалізації, що знаходяться в домашніх умовах і стаціонарі.
Хірургія: догляд за лежачими хворими після різних оперативних втручань.
Профілактика післяопераційних пневмоній і пролежнів.
Неврологія: догляд за хворими з гострим порушенням мозкового кровообігу, розсіяним склерозом, догляд за лежачими хворими з парезами і паралічами, після нейрохірургічних втручань. Організація догляду у фазі реабілітації даної категорії хворих
Терапія: догляд за хворими з інфарктом міокарда, пневмонією, та іншими захворюваннями загальнотерапевтичного профілю.
Патронаж престарілих: догляд за літніми хворими на дому, з елементами ведення домашнього господарства. Можливий догляд за літніми людьми з проживанням медичної сестри, доглядальниці.

БУДИНОК ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ.
Для зручності наших клієнтів в 30-ти кілометровій зоні м. Київ функціонує будинок для літніх людей, який передбачає постійне або тимчасове проживання людей похилого віку (на час відпустки рідних, вихідні, празничні дні та ін.) Кімнати для одного і двох проживаючих. Мається тінистий двір. Недалеко річка та ліс. Підібрано персонал.
Перебування в будинку припускає самостійне проживання літньої людини з наданням необхідної допомоги при організації його дозвілля та задоволенні потреб, пов'язаних з його соціальною активністю. Запрошуємо до співпраці.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЛЕЖАЧИХ ХВОРИХ ТА ІНВАЛІДІВ.
У разі, якщо потрібно перевезення хворих з різними травмами, перевезення інвалідів та людей з порушеннями опорно-рухового апарату в клініки, травмпункти, лікарні і т.д. ми допоможемо вам здійснити перевезення хворого зі стабільним станом здоров'я або інваліда будь-якої ваги.
Перевеземо акуратно з лікарні додому, на консультацію до лікарів, на будь-які обстеження та аналізи, дочекаємося закінчення процедур після чого відвеземо назад.
Вид транспортування визначає лікар. Порядок транспортування залежить від стану хворої людини: лежачий хворий, після хірургічного втручання, з переломом шийки стегна і т.д. У ряді випадків доцільно доставити хворого у відділення на ношах.
Якщо потрібна транспортування хворих, медичне транспортування, перевезти хворого, перевезення лежачого хворого, перевезення хворого з лікарні телефонуйте до нас.
Автомобіль укомплектований всім необхідним для транспортування хворих.

ТОВАРИ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ. МЕДИЧНІ ТОВАРИ.
Для зручності наших споживачів ми підібрали широкий асортимент товарів для інвалідів, товарів для реабілітації, протезно-ортопедичних виробів та інших товарів медичного призначення.
За відсутності наявності товару на фірмі або необхідності підбору специфічних виробів ми працюємо під замовлення.

Спеціалісти

Сімейний лікар, Масажист, Реабілітолог, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Відгуки про Багатопрофільна медична фірма "Мрія-Медіс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук