Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаКлініка Мотор Січ
Клініка Мотор Січ

Клініка Мотор Січ

Клініка , Поліклінка, Денний стаціонар, Стоматологія, Швидка допомога

вул. Брюллова, 6 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 720-40-16
+38 (061) 720-57-07
+38 (061) 720-57-03
+38 (061) 720-55-50
+38 (061) 720-50-03
Сховати карту

Про установу

ТОВ "Клініка Мотор Січ" організовано і ефективно працює з 2001 року.
Наша Клініка - це багатофункціональний, оснащене сучасним обладнанням і новітніми медичними технологіями медичний заклад вищої кваліфікаційної категорії (Акредитована на вищу категорію у 2003 році, у 2006 році, у 2009 році і в 2012 році).

Лауреат рейтингу "КРАЩІ ПІДПРИЕМСТВА УКРАЇНИ" в номінації "МЕДИЦИНА ТА ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я" за підсумками 2007 року. Переможець у Всеукраїнському державно-статистичному рейтингу за видом діяльності "ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІКАРНЯНИХ ЗАКЛАДІВ" у номінації "НАДІЙНИЙ І СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР" з присвоєнням Почесного звання "ЛІДЕР ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ" за підсумками 2007, 2008 і 2009 року, Клініка нагороджена дипломом всеукраїнського проекту “Флагман сучасної медицини” в 2009 році, а також лауреат міжнародної премії “Європейська якість” у 2010 році .

В даний час Клініку очолює заслужений лікар України, лауреат регіональних конкурсів "Господиня свого краю", "Зоряний шлях", міжнародної нагороди "Свята Софія", депутат обласної Ради народних депутатів двох скликань, а нині - депутат міської Ради, нагороджена указом Президента України у 2006 році орденом княгині Ольги II ступеня та ювілейною медаллю "За розвиток Запорізького краю", орденом "Статус-нагорода " Професіонал галузі”, переможець в номінації " Великі Запорожці 2009 року у галузі "Медицина", орденом Української православної церкви Ікони Божої матері "Призри на смирення" I ступеня, Почесною грамотою Профспілки медпрацівників - Завгородня Людмила Іванівна.

Сьогодні ТОВ "Клініка Мотор Січ" - одне з найкращих медичних закладів у місті. У його складі поліклініка на 800 відвідувань в день. В дев'ятиповерховому корпусі європейського рівня розміщені 6 сучасних операційних, де щодня проводиться більше 30 операцій; а також стаціонарні відділення терапевтичного, неврологічного, урологічного, гінекологічного, травматологічного, проктологического, офтальмологічного та отоларингологічного профілів, відділення реабілітації та ендоскопічної хірургії. До складу Клініки також входить поліклініка, стоматологічне і зубопротезне отделение.Только сучасні технології дозволяють проводити органо-зберігають операції і дозволяють домагатися більш високої якості життя.

Для своєчасного обстеження та лікування у нас є потужна діагностична база, яка представлена цілим рядом сучасного медичного обладнання останнього покоління провідних європейських фірм і дозволяє проводити інформативну діагностику захворювань усього організму.

Фахівці

Терапевт

Гінеколог

Травматолог

Ортопед

Невролог

Ендоскопіст

Реабілітолог

Отоларинголог (ЛОР)

Функціональна діагностика

Уролог

Фізіотерапевт

Анестезіолог

Лаборант

Офтальмолог (окуліст)

Кардіолог

Хірург

Нарколог

Психотерапевт

Рентгенолог

Проктолог

Спеціалісти

Терапевт, Гінеколог, Психотерапевт, Нарколог, Рентгенолог, Кардіолог, Хірург, Офтальмолог (окуліст), Лаборант, Анестезіолог, Фізіотерапевт, Уролог, Функціональна діагностика, Отоларинголог (ЛОР), Реабілітолог, Невролог, Ендоскопіст, Проктолог, Травматолог, Ортопед

Відгуки про Клініка Мотор Січ

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук