Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаОфтальмологічний центр "Прозріння"
Офтальмологічний центр Прозріння

Офтальмологічний центр "Прозріння"

Клініка

вул. Лєженко, 7 С , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 9.00 - 12.00
+38 (061) 220-31-28
+38 (061) 224-43-63
prozrenie.zp@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Офтальмологічний центр "Прозріння" - партнер МНТК “Мікрохірургія ока” ім. академіка Святослава Федорова (Калуга, Росія). Пропонує якісну і доступну для запорожців офтальмологічну допомогу.

Послуги офтальмологічного центру "Прозріння":

- Комп'ютерна діагностика
Звернувшись в офтальмологічний центр "Прозріння", пацієнт має пройти ряд обстежень, на підставі яких лікар ставить діагноз і визначає подальшу тактику лікування.

- Лазерна корекція зору
Процедура аналогічна полірування нігтів, тому що наша рогівка, аналогічно нігтьових пластинок, складається з колагену.

- Амбулаторне видалення катаракти
Діагноз катаракти не повинен бути причиною паніки. Сьогодні - це захворювання, при якому методи операції дозволяють у найкоротший термін відновити втрачене зір, повернутися до улюбленої роботи або стати самостійним і не потребувати допомоги інших осіб з-за поганого зору.

- Лікування глаукоми
Одним з найважливіших моментів у зоровому процесі є передача зображення по зоровому нерву в мозок, де воно перетворюється в зорову інформацію.

- Лікування вікової макулодистрофії - введення люцентиса
Хронічне захворювання, що характеризується ураженням центральної зони сітківки (макулярна зона), при якій страждають сітківка, пігментний епітелій і хориокапилляры.

- Лікування діабетичної ретинопатії
Ураження сітківки ока - діабетична ретинопатія - найбільш серйозне і часте ускладнення цукрового діабету

- Лазерне лікування
Основний спосіб профілактики дистрофій сітківки це своєчасна діагностика і лікування розривів і истончений сітчастої оболонки ока.

- Консервативне лікування у дітей та дорослих
Дорослі пацієнти можуть отримати повний курс лікування при запальних і дистрофічних захворюваннях рогівки, сітківки та зорового нерва, при судинних захворюваннях очей

- Контактна корекція зору
Контактні лінзи - це невеликі, виготовлені з прозорих матеріалів лінзи, надягають безпосередньо на очі для корекції зору (тобто для підвищення гостроти зору)

Интраокулярное введення луцентіса

Дитяча школа зору

У запорізькому офтальмологічному центрі "Прозріння" лікування дітей приділяється особлива увага.

"Школою зору" можна назвати весь той комплекс заходів, який пропонується пройти дітям з різними очними захворюваннями. На службі дитячого здоров'я стоять прогресивні технології діагностики та сучасні методики лікування, засновані на енергетичному впливі світла, електричного і магнітного полів, низькоінтенсивних лазерів. За допомогою спеціально розроблених комп'ютерних програм можна лікувати порушення бінокулярних функцій, вчити очі бачити разом.

Одне з основних напрямків центру - лікування дитячої очної патології: далекозорості, прогресуючої короткозорості, амбліопії (слабовидения), косоокості.

Вже на наступний день після діагностичного обстеження пацієнти приступають до занять в "Школі зору".

Відгуки про Офтальмологічний центр "Прозріння"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук