Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаПриватний медичний кабінет "Четвертий хребець"
Приватний медичний кабінет Четвертий хребець

Приватний медичний кабінет "Четвертий хребець"

Клініка

вул. Кремлівська, 29/2 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 217-01-80
4vertebra@ukrpost.ua
Головний лікар
Владимир Николаевич Проценко
Сховати карту

Про установу

У 1999 р. Володимиром Миколайовичем створений спеціалізований приватний медичний кабінет "Четвертий Хребець" перетворений в 2010 р. в приватну медичну клініку, в якій успішно застосовується розроблена однойменна медична технологія. Оснащення клініки являє собою комплект унікального діагностичного і лікувального обладнання, захищених Патентами України, що в поєднанні з застосовуваними ексклюзивними авторськими методиками дозволяє досягти позитивних результатів у 95% тих, хто звернувся до нас пацієнтів. Клініка тісно співпрацює з провідними лікувальними установами Запоріжжя, України, ближнього і далекого зарубіжжя, що дозволяє звернулися до нас пацієнтам отримати весь необхідний спектр лікувально-діагностичних послуг.

Важливими відмінними особливостями застосовуваного лікування є:
високоточна інструментальна антропометрія асиметрій опорно - рухового апарату з подальшою ортопедичної корекцією виявлених відхилень;
авторські комплекси мануальної терапії із застосуванням м'яких методик і постизометрической релаксації;
вертикальне витягування хребта з наступним корсетированием в умовах прикладеного розтягуючого зусилля, подовжує ефект витягнення від 1,5 до 2 годин;
усунення різної довжини нижніх кінцівок у дітей і підлітків без хірургічного втручання зі збереженням повноцінної рухової активності протягом усього курсу лікування у поєднанні з подальшою фізкультурної реабілітацією.

Клініка має в своєму розпорядженні ортопедичної майстерні здійснює якісне ортезування з використанням спеціальних матеріалів від провідних світових виробників.

Фахівці

Невропатолог

Спеціалісти

Невропатолог

Відгуки про Приватний медичний кабінет "Четвертий хребець"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук