Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаСлов'янська клініка
Слов'янська клініка

Слов'янська клініка

Клініка

вул. 40-років Радянської України, 40 А , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Пт: 10.00 - 18.00
+38 (061) 213-88-46
+38 (061) 222-84-48
Сховати карту
Філії:
Слов'янська клініка
вул. Леніна, 9

Про установу

Комплексний метод лікування надмірної ваги “Слов'янська Клініка”

Даний винахід відноситься до медицини, і може бути використане при лікуванні надмірної ваги в якості комплексної терапії, яка враховує всю багатоплановість цієї проблеми.

Спосіб дозволяє значно підвищити ефективність лікування та уникнути ускладнень в процесі зниження маси тіла, а також використовувати ресурси саморегуляції для стійкого, безрецидивного результату.

Метод полягає і в залученні раніше схудлих пацієнтів в патронажі страждає ожирінням для посилення мотивації і включення механізмів переносу, наслідування і ототожнення.

За допомогою психотерапевтичних сеансів, записаних на магнитоносители (в т.ч. раціональна психотерапія, эйдетический тренінг, емоційно-стресові навіювання, переконування в медитативному стані свідомості, медитативний усвідомлення дитячих стереотипів харчової мотивації з використанням методів трансактного аналізу, нейро-лінгвістичного програмування, психосинтеза) змінюються неусвідомлені установки, мотивуючі збільшення маси тіла, ніж та усуваються рецидиви.

За допомогою спеціальної схеми медикаментозної терапії (в т.ч. адаптогени, нутрицевтики, препарати макро - та мікроелементної корекції, вітаміни, незамінні амінокислоти, многокомплексные гомеопатичні засоби) створюються сприятливі умови для зниження маси тіла без зниження рівня основного обміну, без ламкості волосся, нігтів, шлунково-кишкових порушень і інших ускладнень, що зазвичай зустрічаються при значному схудненні.

За допомогою спеціальної м'якої дієтотерапії з індивідуальним визначенням добового енергоспоживання, призначається на строк, не менше 3-х місяців, досягається плавне і не небезпечне для здоров'я зниження ваги. Пацієнту видають спеціальну літературу з 8-ранговим поділом всіх продуктів і психотерапевтичними статтями, що формують необхідні стереотипи харчування.                                 

Спеціалісти

Психолог, Психофізіолог

Відгуки про Слов'янська клініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук