Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка мануальної терапії та масажу "МАНУАЛ-ПРО"
Клініка мануальної терапії та масажу МАНУАЛ-ПРО

Клініка мануальної терапії та масажу "МАНУАЛ-ПРО"

Клініка

вул. Бубнова, 15 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 21.00 Сб: 9.00 - 16.00
+38 (044) 221-53-63
+38 (044) 331-53-63
Сховати карту

Про установу

З 2003 р. Клініка мануальної терапії та масажу "Мануал-про" у м. Києві займається діагностикою і комплексним безопераційним лікуванням захворювань хребта і суглобів у дорослих і дітей від 4-х років.
Також, ми займаємося реабілітації пацієнтів після травм і операцій хребта, суглобів і кісток скелета, і працюємо в косметичному напрямку: лікування целюліту, надлишкового (зайвого) ваги та ожиріння.
У профілактичних цілях у нашій клініці Ви можете пройти курс ручного або апаратного масажу (лікувальний, загальний, спортивний, антицелюлітний, баночний, розслабляючий та інші види масажу).
Ми пропонуємо якісні послуги за демократичними цінами. На курсові відвідування (від 10-ти сеансів) надаються знижки 9-10%.
Для досягнення стійкого лікувального ефекту в лікуванні захворювань хребта і суглобів фахівці Клініки застосовують нетравматічность методику безопераційного лікування, яка передбачає комплексне застосування таких методів безопераційного лікування:
- Мануальна терапія - застосовуються м'які нетравматичними для пацієнта методи і прийоми сучасної мануальної терапії. Процедури виконує кваліфікований лікар мануальний терапевт в Києві з багаторічним досвідом роботи.
- Масаж - застосовуються різні види ручного та апаратного масажу. Процедури виконують кваліфіковані масажисти з багаторічним досвідом роботи.
- Фізіотерапія - застосовуються медичні апарати міостімуляциі, нейростімуляціі, магнітолазерної терапії, Ампліпульс терапії, електрофорез.
- Медикаментозна терапія - застосовуються нестероїдні протизапальні препарати, міорелаксанти, препарати для відновлення пошкоджених суглобів, нервів, міжхребцевих дисків та інші.
- Лікувальна фізкультура (ЛФК) - в процесі лікування лікар складає індивідуальний комплекс вправ лікувальної фізкультури для закріплення результатів лікування на довгий термін.
- Інші методи - в деяких випадках пацієнту може бути рекомендовано тимчасове носіння спеціального медичного фіксуючого поясу (корсета) для фіксації хребта або усунення його деформації у складі комплексної терапії.
Фахівці Клініки мануальної терапії та масажу "Мануал-про" відновлять життєві сили Вашого організму і надовго позбавлять Вас від болю, дискомфорту та інших проявів захворювань хребта і суглобів: болів в спині (в попереку, в грудному відділі хребта, в шиї), болів і порушень чутливості (оніміння, печіння, поколювання) в кінцівках (у руках, в ногах, у пальцях), усунуть зміщення хребця / ів, перекіс таза, помилкові болі в серці, помилкові болю внутрішніх органів, підвищений або знижений артеріальний тиск вертеброгенної природи, а також інших проявів захворювань хребта і суглобів.
Наші переваги:
Основна відмінність Клініки мануальної терапії та масажу "Мануал-про" від інших медичних організацій подібною спрямованості полягає в тому, що ми використовуємо комплексний підхід до лікувального процесу, що включає всі необхідні лікувальні заходи:
- Кожен лікар мануальний терапевт нашої Клініки володіє сучасними м'якими техніками і прийомами 2-х напрямків мануальної терапії (остеопатії і хіропрактікі);
- Масаж (різні види ручного та апаратного масажу);
- Фізіотерапія (сучасні сертифіковані апарати фізіотерапії);
- Медикаментозна терапія;
- Індивідуальний комплекс вправ лікувальної фізкультури (ЛФК) для закріплення результатів лікування.
Кінцевою метою лікувального процесу ми розглядаємо не тільки усунення больового синдрому і відновлення порушених функцій організму пацієнта, але і закріплення позитивного лікувального ефекту на тривалий період часу.

Спеціалісти

Мануальний терапевт, Масажист, Фізіотерапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Відгуки про Клініка мануальної терапії та масажу "МАНУАЛ-ПРО"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук