Медичний порталЛікаріКиївУрологБугріменко Дмитро Віталійович
Бугріменко Дмитро Віталійович

Бугріменко Дмитро Віталійович

Уролог

Клініка гінекології та урології "Омега-Київ"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B". Клініка гінекології та урології "Омега-Київ", вул. Володимирська, 81
Стаж роботи:
25 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
+38 (044) 287-37-41
+38 (044) 287-33-17
3900303@oberig.ua
info@omega-kiev.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Категорія перша
Напрямки: урологія.
Медична освіта я отримав у 1999 році, закінчивши Київський медичний університет. Інтернатуру проходив на базі КМАПО ім. Л.П. Шупика за фахом урологія.
Відразу ж після закінчення університету почав працювати в Київській міській лікарні № 6 лікарем-урологом. Працював в урологічному відділенні цієї лікарні на протязі 7 років. За цей час я отримав величезний досвід роботи з пацієнтами різної тяжкості і встиг усвідомити, що не помилився у виборі професії. Наступні 2 роки життя присвятив роботі в урологічному відділенні Київського міського шпиталю ІОВ (інвалідів Вітчизняної Війни).
Сфера моїх професійних інтересів досить обширна: лікування андрологических порушень - розлади ерекції, передчасне сім'явивергання, чоловіче безпліддя; лікування запальних процесів сечостатевої системи чоловіків і сечовивідної системи у жінок, сечокам'яної хвороби, порушень сечовипускання.
Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації, щорічно беру участь у конференціях, з'їздах і конгресах урологів і андрологів в Україні та за кордоном. На сьогоднішній день я вже являюсь автором кількох наукових праць.

Відгуки про лікаря Бугріменко Дмитро Віталійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук