Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКиївський Обласний Центр Охорони Здоров'я Матері і Дитини

Київський Обласний Центр Охорони Здоров'я Матері і Дитини

Медичний центр , Жіноча консультація, Пологовий будинок

вул. Багговутівська, 1 , Київ, Київська область
+38 (044) 483-09-73
Головний лікар
Журавлева Раиса Андреевна
Сховати карту

Про установу

Наш центр розпочав свою роботу з 1 квітня 1997 року і ось вже протягом шести років надає висококваліфіковану допомогу жінкам Києва та всієї області.

До складу даного закладу входять:

Акушерський стаціонар - це гінекологія, акушерська реанімація, відділення інтенсивної терапії новонароджених, предродовое і післяпологове акушерські відділення.

Гінекологія - відділення патології вагітності, де спостерігаються жінки, у яких з якихось причин вагітність протікає важко або існує загроза викидня.

Надбанням нашого центру є медико-генетичне відділення, що має свою власну лабораторію, чому може позаздрити будь-який пологовий будинок.

Також у нас є консультативне відділення для всіх жінок Києва та області.

І, звичайно ж, кабінет планування сім'ї.

На базі нашого центру діє кафедра акушерства, гінекології та перинатології Київської Медичної Академії Післядипломного Навчання. Безумовно, робота кафедри і клініки тісно взаємопов'язана. Я, зокрема, є її співробітником.

Київський Обласний Центр Охорони Здоров'я Матері і Дитини оснащений, можна сказати, кращим устаткуванням, все за останнім словом техніки: кювези для новонароджених; нові наркозні апарати; чудовий звуковий апарат з кольоровим Доплером», що дозволяє діагностувати ще не народжених дітей і виявляти аномалії розвитку.

Київський Обласний Центр Здоров'я Матері та Дитини має прекрасну можливість надати допомогу жінкам практично у всіх сферах, пов'язаних з питаннями планування сім'ї, вагітності і наступних пологів.

Фахівці

Акушер

Гінеколог

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Неонатолог, Хірург

Відгуки про Київський Обласний Центр Охорони Здоров'я Матері і Дитини

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук