Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Modern Diabetes Center"(Модерний діабетичний центр)
Медичний центр Modern Diabetes Center(Модерний діабетичний центр)

Медичний центр "Modern Diabetes Center"(Модерний діабетичний центр)

Медичний центр

вул. Зоологічна, 3 Д , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб: 8.00 - 18.00
+38 (044) 483-78-88
admin.mdc@ukr.net;
Головний лікар
НІФОНТОВА ЛАРИСА ВАЛЕНТИНІВНА
Сховати карту

Про установу

МОДЕРНИЙ ДІАБЕТИЧНИЙ ЦЕНТР (MDC)

Cтворено для надання високопрофесійної спеціалізованої допомоги хворим (дітям та дорослим) на цукровий діабет 1 і 2 типу та їх ускладнень, ведення діабету вагітних (гестаційний діабет), діагностики та диференційної діагностики захворювання та лікування сучасними методами (проведення моніторингу глюкози, установка інсулінових помп, навчання в школі самоконтролю тощо)

Центр має в своєму розпорядженні кабінет "діабету стопи", фізіотерапевтичне відділення, кабінет офтальмолога, УЗ діагностики, "Школа самоконтролю", клініко-діагностична лабораторія, оснащена сучасним обладнанням експертного класу. В MDC  працюють досвідчені фахівці, лікарі вищої категорії, консультують доктори і кандидати медичних наук, фахівці закордонних діабетичних клінік.

Також у MDC надають консультації та здійснюють обстеження пацієнтів з будь-якою ендокринною патологією (метаболічний синдром Х, ожиріння, захворювання щитоподібної залози, надниркових залоз тощо).

Окремим напрямком діяльності Медичного центру MDC є надання медичних послуг дітям та підліткам (дитячий прийом): діагностика, лікування та профілактика ендокринних захворювань. Досвідчені фахівці MDC надають допомогу дітям та підліткам щодо  цукрового діабету 1 і 2 типу, ожиріння, захворювання щитовидної залози, патології росту, порушення статевого диференціювання тощо

Медичний центр MDC має стаціонар денного перебування для  проведення інфузійної терапії, навчання техніки введення інсуліну, користування інсуліновими помпами, навчання в школі самоконтролю.

 

 

Спеціалісти

Ендокринолог, Лаборант

Відгуки про Медичний центр "Modern Diabetes Center"(Модерний діабетичний центр)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук