Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяАвстралійський ортодонтичний центр
Австралійський ортодонтичний центр

Австралійський ортодонтичний центр

Стоматологія

вул. Волоська, 50/38 , Київ, Київська область
+38 (044) 255-19-08
+38 (044) 255-19-67
+38 (044) 379-15-70
Fax: +38 (044) 531-40-96
info@aoc.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Вперше в Україні у стінах Австралійського ортодонтичну Центру впроваджений 30-річний досвід роботи австралійського професора Лондонського Королівського Університету, доктора-ортодонта Джона Флаттера, застосовані новітні технології, які ламають все, раніше прийняті, стереотипи ортодонтичного лікування. Методика ранньої корекції міофункціональна порушень, які суттєво впливають на формування артикуляційної бази у дітей, отримала в останнє десятиліття широке визнання по всьому світу, а тепер і в Україні.
Джон Флаттер тісно співпрацює з Австралійським ортодонтичну Центром, особисто готує персонал і супроводжує клінічні випадки так само, як і в інших європейських клініках.
Метою діяльності клініки є профілактика захворювань щелепно-лицевої апарату дітей, починаючи з трьох річного віку, рання корекція прикусу інноваційними технологіями. А також надання всього спектру стоматологічних послуг пацієнтам будь-якого віку.
Ми допоможемо Вашій дитині позбутися шкідливих міофункціональна звичок і закріпити правильні рефлекси.
У нашому центрі з Вашою дитиною будуть працювати кваліфіковані дипломовані реабілітологи та психологи в різних вікових групах. Ми створюємо комфортну атмосферу, де доктора та асистенти - це друзі дитини, які роблю все, щоб Ваш малюк не боявся лікувального процесу, але в той же час з відповідальність підходив до свого здоров'я. Ми намагаємося, щоб кожна дитина йшов від нас з посмішкою, гарним настроєм і бажанням прийти знову. Ми мотивуємо кожної дитини до носіння різних ортодонтичних апаратів в ігровій формі в ім'я красивою і здоровою посмішки.
Ми вважаємо, що тільки комплексний підхід до лікування і профілактики зубних захворювань - гарантія довгострокового результату.
Упевненості в довгостроковому результаті сприяє також використання новітніх технологій у всіх надаються послуги та найсучасніше обладнання.
Фахівці нашої клініки постійно підвищують професійний рівень і вдосконалюють свої знання.

Спеціалісти

Стоматолог, Ортодонт

Відгуки про Австралійський ортодонтичний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук