Медичний порталЛікаріКиївНейрохірургДанчин Олександр Георгійович
Данчин Олександр Георгійович

Данчин Олександр Георгійович

Нейрохірург

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ"
Київська область, Київ
Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
+38 (044) 521-84-21
+38 (044) 522-83-79
+38 (044) 529-70-95
Сховати карту

Про лікаря

Начальник клініки нейрохірургії і неврології — Головний нейрохірург Міністерства оборони України, полковник медичної служби, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, головний редактор науково-практичного журналу "Український журнал малоінвазивної та ендоскопічної хірургії" Данчин Олександр Георгійович.
О.Г. Данчин – учень всесвітньо відомого нейрохірурга, академіка РАМН, колишнього Головного нейрохірурга Збройних Сил СРСР, генерал-майора медичної служби, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря Росії, професора Віталія Олександровича Хілько, піонера мікронейрохірургії та нейросудинної хірургії в світі.

Професор О.Г. Данчин має вищу академічну освіту, він навчався нейрохірургії у Військово-медичній академії ім. С.М. Кірова у Санкт-Петербурзі. Та у подальшому навчався у Німеччині, Великобританії та Франції. О.Г. Данчин – учень всесвітньо відомого нейрохірурга, академіка РАМН, професора В.І. Хілько, піонера мікронейрохірургії та нейросудинної хірургії. Під керівництвом О.Г. Данчина за 12-річний період функціонування клініки захищено 7 кандидатських та 1 докторська дисертації.
Професор О.Г. Данчин – микронейрохірург та ендоскопічний нейрохірург, майстерно виконує усі види важких, складних нейрохірургічних операцій. Він є основоположник розробок та впроваджень в практику малоінвазивних та ендоскопічних оперативних втручань в Україні. Новітні технології мікронейрохірургії та ендоскопічної нейрохірургії дозволяють проводити операції, які не виконуються в інших нейрохірургічних закладах України, та мають значно більш переваг.

Відгуки про лікаря Данчин Олександр Георгійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук

кращі лікарі на порталі