Медичний порталЛікаріКиївНейрохірургДанчин Олександр Георгійович
Данчин Олександр Георгійович

Данчин Олександр Георгійович

Нейрохірург

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ"
Київська область, Київ
Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
+38 (044) 521-84-21
+38 (044) 522-83-79
+38 (044) 529-70-95
Сховати карту

Про лікаря

Начальник клініки нейрохірургії і неврології — Головний нейрохірург Міністерства оборони України, полковник медичної служби, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, головний редактор науково-практичного журналу "Український журнал малоінвазивної та ендоскопічної хірургії" Данчин Олександр Георгійович.
О.Г. Данчин – учень всесвітньо відомого нейрохірурга, академіка РАМН, колишнього Головного нейрохірурга Збройних Сил СРСР, генерал-майора медичної служби, доктора медичних наук, Заслуженого лікаря Росії, професора Віталія Олександровича Хілько, піонера мікронейрохірургії та нейросудинної хірургії в світі.

Професор О.Г. Данчин має вищу академічну освіту, він навчався нейрохірургії у Військово-медичній академії ім. С.М. Кірова у Санкт-Петербурзі. Та у подальшому навчався у Німеччині, Великобританії та Франції. О.Г. Данчин – учень всесвітньо відомого нейрохірурга, академіка РАМН, професора В.І. Хілько, піонера мікронейрохірургії та нейросудинної хірургії. Під керівництвом О.Г. Данчина за 12-річний період функціонування клініки захищено 7 кандидатських та 1 докторська дисертації.
Професор О.Г. Данчин – микронейрохірург та ендоскопічний нейрохірург, майстерно виконує усі види важких, складних нейрохірургічних операцій. Він є основоположник розробок та впроваджень в практику малоінвазивних та ендоскопічних оперативних втручань в Україні. Новітні технології мікронейрохірургії та ендоскопічної нейрохірургії дозволяють проводити операції, які не виконуються в інших нейрохірургічних закладах України, та мають значно більш переваг.

Відгуки про лікаря Данчин Олександр Георгійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук