Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний Центр Посмішки "Smile-center"
Стоматологічний Центр Посмішки Smile-center

Стоматологічний Центр Посмішки "Smile-center"

Стоматологія

вул. Ревуцького, 23, оф. 2 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00 - 21.00
+38 (044) 562-12-23
+38 (068) 358-81-89
admin@smile-center.com.ua
Сховати карту

Про установу

Стоматологія Центр Посмішки вперше запропонувала стоматологічні послуги киянам та гостям нашого міста в 2003 році.
Головне кредо стоматології - бездоганна усмішка всім нашим пацієнтам!
Для наших стоматологів лікування зубів, протезування, виправлення прикусу, імплантація - не просто слова, а улюблена робота.
Всі фахівці стоматології Центру Посмішки справжні професіонали своєї справи, часто не в першому поколінні. Стоматологи нашої стоматологічної клініки постійно освоюють нові технології і методи лікування, мають велику кількість міжнародних дипломів та сертифікатів різних напрямків у стоматології.
Головне досягнення Стоматологічного Центру Посмішки - можливість комплексного вирішення всіх проблем порожнини рота. Лікування проводить команда стоматологів високого рівня. Це підвищує особисту відповідальність кожного лікаря-стоматолога за кінцевий результат і полегшує контроль за виконаною роботою. У нашій стоматологічній клініці веде прийом один з найвідоміших ортодонтів нашого міста, професійний пародонтолог, лікарі загальної стоматологічної практики - всі вони фахівці вищої категорії.
Новітні стоматологічні установки, апаратура і досвідчений персонал дозволяють нам застосовувати у своїй роботі останні досягнення світової стоматології. Сучасний радіовізіограф забезпечує точність діагностики і підвищує якість лікування, як при видаленні, так і при лікуванні каналів зубів.
Стоматологічний Центр Посмішки пропонує повний комплекс стоматологічних послуг:
-Терапевтична стоматологія - лікування карієсу, пульпіту, художня - Пародонтологія - лікування захворювань ясен, Вектор-терапія.
- Хірургічна стоматологія - видалення зубів будь-якої складності.
- Ортопедична стоматологія - протезування зубів із застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій; протезування зубів за допомогою металокерамічних коронок на кобальт-хромовому сплаві, сплаві дорогоцінних металів, безметалеві коронки на основі оксидів цирконію або алюмінію. Ми пропонуємо протезування зубів знімними конструкціями із замковими кріпленнями.
- Ортодонтична стоматологія - виправлення прикусу у дітей та дорослих.
- Естетична стоматологія - профілактична стоматологія, відбілювання зубів і прикраса їх стразами, коштовними і недорогоцінними камінням.
- Імплантація зубів.
- Дитяча стоматологія.
- Стоматологія для вагітних.
- Стоматологічний туризм
Для кожного пацієнта в Стоматологічному Центрі Посмішки стоматолог розробляє індивідуальний план лікування, докладно розповідає і записує кожен етап лікування в особисту картку пацієнта, будь це протезування зубів, лікування карієсу або виправлення прикусу.
Стоматологічний Центр Посмішки - це сімейна стоматологія для всіх членів сім'ї. Нас рекомендують своїм знайомим та друзям, які часто самі стають нашими друзями.
Професіоналізм лікарів-стоматологів та уважне ставлення до пацієнтів дає нам право називатися однією з найкращих стоматологий в Києві. При лікуванні в нашій стоматологічній клініці будьте впевнені, що стоматологічні послуги і кваліфікація стоматологів відповідає міжнародним стандартам, а санітарний режим дозволяє забезпечити повну стерильність і безпеку при лікуванні (програма АНТИ-СНІД, АНТИ-гепатит).

Відгуки про Стоматологічний Центр Посмішки "Smile-center"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук