Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна поліклініка "Призма"
Стоматологічна поліклініка Призма

Стоматологічна поліклініка "Призма"

Стоматологія

вул. Сагайдачного, 25 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 8.00 - 20.00
+38 (044) 462-56-01
+38 (044) 425-13-13

+ 38 (095) 269-13-13
+ 38 (067) 216-13-13.
Сховати карту

Про установу

Восени 1994 року, коли і була створена стоматологічна поліклініка «Призма», практикуючим професіоналам було цілком очевидно, що необхідно створювати стоматологічне установа, орієнтоване, перш за все, на задоволення позитивних очікувань пацієнтів, а не тільки на надання класичної медичної допомоги.
Було відомо, що в Європі та Америці вже давно докорінно змінилися стандарти надання стоматологічної допомоги. Що крім традиційного лікування і відновлення втраченої функції з'явилася так звана «естетична реабілітація пацієнтів», тобто, власне кажучи, косметична стоматологія.
З тих пір багато чого змінилося. Ми на практиці встановили, що оптимальний формат сучасної стоматології - це традиційне поліклінічне медичний заклад і сформовані на його базі спеціалізовані відділення косметичної стоматології, сучасних методів протезування, хірургічного лікування та імплантації. Такий формат сьогодні надзвичайно рідкісний навіть на заході, де переважає локальна «іменна» стоматологія з низькою концентрацією спеціальних знань і, відповідно, повільним впровадженням нових технологій.
Кожні 3-4 роки, в стоматології відбувається своєрідна технологічна революція - з'являється спеціалізоване обладнання «наступного покоління», входять у практику нові матеріали. Для сучасної клініки це означає необхідність повної заміни всього обладнання і технологій, а також відповідне навчання всіх фахівців. За час роботи клініки ми повністю оновлювалися тричі.
Аналіз кожної без винятку виконаної роботи. Обговорення та колегіальний контроль. Загальні радості і біль неминучих помилок. У результаті вийшло те, що в практиці прийнято називати «медичною школою». Секрет у тому, що неможливо створити ефективне професійне медичний заклад, просто зібравши там навіть найкращих лікарів, і саме що ні на є сучасне обладнання. Обов'язково потрібні довгі роки копіткої, командної роботи і талант докторів, які «все роблять по-своєму», не так, як інші.
Так, ми, безумовно, найбільша приватна клініка в країні. Так, ми починали одними з самих-самих перших. Так, все наше обладнання самого останнього покоління Так, є ще багато всього ... Але це не головне.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна поліклініка "Призма"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук