Медичний порталЛікаріКиївДерматологСіножинська Юлія Георгіївна
Сіножинська Юлія Георгіївна

Сіножинська Юлія Георгіївна

Дерматолог Венеролог Косметолог Трихолог

Медичний центр "Лазерхауз"
Київська область, Київ
Медичний центр "Оптіма-Фарм", вул. Пимоненка, 10а. Центр лазерної косметології "Лазерхауз", вул. Леонтовича, 6а, вул. Червоноармійська 92
+38 (044) 484-46-80
+38 (044) 585-70-07
admin@optimamedic.kiev.ua
info@lazerhouse.com.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Медичний центр "Лазерхауз"
вул. Леонтовича, 6 А
Медичний центр "Лазерхауз"
вул. Червоноармійська, 92

Про лікаря

лікар дерматовенеролог, друга категорія, член Української Асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, член Українського товариства естетичної медицини.

У 2000 р., після закінчення Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, пройшла інтернатуру за спеціальністю "Дерматовенерологія".

У 2008 році пройшла тематичне удосконалення з дерматовенерології, "Сучасна діагностика і лікування шкірних і венеричних хвороб", КМАПО ім.П.Л.Шупика.

Також у 2008 році на базі Донецького державного медичного університету ім. М.Горького, на кафедрі дерматовенерології та косметології пройшла тематичне удосконалення "Дерматокосметологія".

У 2009 році на базі Одеського державного медичного інституту було пройдено тематичне удосконалення "Лазерні технології в дерматології та естетичній медицині".

У 2011 році - Курс інформації та стажування за циклом "Актуальні питання професійної патології", а також Тематичне удосконалення з дерматовенерології "Сучасні методи діагностики та лікування в трихолог", на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Активний учасник з'їздів, конгресів і конференцій з питань дерматовенерології та естетичної медицини.

Відгуки про лікаря Сіножинська Юлія Георгіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук