Медичний порталУстановиКиївКосметологіяМедичний центр "Лазерхауз"
Медичний центр Лазерхауз

Медичний центр "Лазерхауз"

Косметологія

вул. Червоноармійська, 92 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00 - 21.00
+38 (044) 585-70-07
+38 (093) 177-16-11
info@lazerhouse.com.ua Skype: lazerhouse
Сховати карту

Про установу

Історія

Перший косметологічний Центр « Лазерхауз» був відкритий в 2008 році, в місті Києві. Отримавши велику зацікавленість , і визнання постійних клієнтів , Центру було потрібно розвиватися і в першу чергу розширюватися територіально. Не зупиняючись на місці, повільними кроками , косметологічний центр став перетворюватися на справжню мережу. На сьогоднішній день, Лазерхауз - це всеукраїнська косметологічна імперія , яка складається з десяти косметологічних філій, клубу епіляції і магазинів косметики.

Якість і довіра

Ми дорожимо здоров'ям наших клієнтів, саме тому кожен фахівець центрів має медичну освіту і великий практичний досвід в області косметології. Так само Центр Лазерхауз отримав ліцензію Міністерства Охорони Здоров'я.

Використання тільки самого високоякісного обладнання та професійної косметики дозволяє нам досягти виняткових результатів у боротьбі з проблемами шкіри обличчя і тіла. Широкий вибір обладнання, дозволяє зробити безліч різних процедур, виходячи з індивідуальної естетикою проблеми і віку, і особливостей організму пацієнта.

Обладнання мережі Лазерхауз:

- Мультифункціональна лазерняа платформа Sciton «JOULE»

- Краткоімпульсний неодимовий лазер «Q- switch»

- Апарат для мікродермабразії «Easy Peel »

- Апарат для корекції фігури Starvac

- Кавітаційний апарат Ultracav 2100

- Доданий лазер Lumenis «Light Sheer ET».

Для видалення волосся, ми застосовуємо американський діодний лазер Lumenis Light Sheer, який вже завоював довіру в усьому світі. Він дозволяє видалити волосся назавжди при будь-якому типі шкіри.

Косметика

Процедури по лікуванню та догляду за шкірою проводяться на професійній косметиці найвищої якості Skin Tech (Іспанія), Mesoestetic (Іспанія), Holy Land (Ізраїль), Renophase (Франція), Christina (Ізраїль), MediDerma (Іспанія) і Image (США), яка дозволяє добитися максимальних результатів.

Унікальність процедур

Ми завжди прагнемо дати нашим клієнтам найкраще, а так само стежимо за всіма інноваціями в косметології, саме тому ми стали першим Центром в Україні, який став проводити таку процедуру, як нано -епіляція, лазерна епіляція «Ексклюзив» і відбілювання інтимних зон.

Процедури контурної пластики в нашому Центрі дозволять Вам змінити своє відображення в дзеркалі, не вдаючись до небезпечних і дорогим операціям, а різноманітність ін'єкційних методик допоможуть Вам позбутися ознак старіння шкіри. Так само у нас представлений широкий спектр послуг апаратної косметології.

Крім косметологічних процедур Центр дає можливість своїм клієнтам відвідати консультації різних фахівців: трихолога, косметолога, дерматолога, дієтолога і навіть онколога. Якщо ж Ви настільки зайнята людина , що не можете дозволити собі відвідати попередню консультацію, фахівці Центру готові провести її для Вас по Skype або фото.

Клуб епіляції «EpilClub»

Бажання сучасних жінок і чоловіків позбутися небажаного волосся, стало натхненням для відкриття абсолютно нового Центру  «EpilClub», який спеціалізується тільки на видалення небажаного волосся. У ньому ви можете видалити волосся як воском або шугарінг, так і за допомогою лазерної епіляції.

 

Дозвольте собі бути досконалою з Лазерхауз!

Відгуки про Медичний центр "Лазерхауз"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук