Медичний порталЛікаріКиївДерматологКлягина Наталія Петрівна
Клягина Наталія Петрівна

Клягина Наталія Петрівна

Дерматолог Венеролог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
23 роки
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Я закінчила в 2001 році Київський медичний інститут. У 2005 році стала аспіранткою кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: "Роль змін церебральної гемодинаміки у хворих вогнищева алопеція".
Я постійно беру участь у конгресах і з'їздах дерматовенерологів і косметологів, у тому числі міжнародних. У 2011 році відвідала 2-й Континентальний конгрес дерматологів і 4-й Всеросійський конгрес дерматовенерологів (м. Санкт-Петербург). У тому ж році пройшла навчання по дерматоскопії. Останні 2 роки беру участь у проекті "Євромеланома". У 2012 році відвідала 21-й Всесвітній Конгрес Європейської Академії дерматології і венерології (Чехія, м. Прага).
Практично відразу після закінчення інституту (в 2002 році) почала працювати практикуючим лікарем в Шкірно-венерологічному диспансері № 3. На даний момент намагаюся більш глибоко працювати над проблематикою лікування акне і демодекозу, яка ставати все більш актуальною для пацієнтів різних вікових груп.
Головним принципом моєї клінічної роботи є індивідуальний і щадний підхід до лікування кожного пацієнта. Завжди кажу, що я щаслива людина, тому, що займаюся справою, яка люблю. Крім роботи, моє найголовніше досягнення і щастя в житті - це мій син. Намагаюся по життю йти з оптимізмом, усмішкою і турботою про своїх найдорожчих і близьких людях - своїй сім'ї.
Люблю літературу, спорт, подорожі, активний спосіб життя.

Відгуки про лікаря Клягина Наталія Петрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук