Медичний порталЛікаріКиївІмунологКравцова Ганна Костянтинівна
Кравцова Ганна Костянтинівна

Кравцова Ганна Костянтинівна

Імунолог Педіатр

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Медіком"
Стаж роботи:
17 років
+38 (044) 503-77-77

info@medikom.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар педіатр 1-ї категорії, дитячий імунолог
Загальний стаж роботи - 12 років; в клініці Медиком - з 2012 року.
Комплексний підхід до лікування частохворіючих дітей; захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів гострі, хронічні та рецидивуючі; алергічні захворювання та стани; дитячі інфекційні захворювання; вірусні інфекції; захворювання ШКТ; гельмінтози. Лікування дітей від 0 і до 18 років. Вакцинація, з індивідуальним підходом до неї.
Стратегія лікування:
Дитячий організм - саморегулююча система. Іноді його потрібно просто перестати лікувати і він одужує. Індивідуальний підхід до кожної дитини і його мамі.
Наукові роботи:
Виконана і представлена ​​до захисту робота претендента на кандидатський ступінь по темі "Стан загальної резистентності організму та корекція його порушень у дітей з рецидивуючими бронхітами". Науковий керівник: д.м.н. проф. В. Ф. Лапшин. ДУ "І ПАГ АМН України".
Конференції та тренінги:
Учасник I щорічної гастроентерологічної тижня; щорічної київської конференції "Актуальні питання алергології для практикуючих лікарів"; науково-практичній конференції з міжнародною участю "Проблемні питання метаболічних порушень у дітей та підлітків"; доповідач сателітного симпозіуму "Сучасні аспекти застосування пробіотиків в педіатрії"; учасник V наукового симпозіуму з міжнародною участю "Діагностика та лікування первинних імунодефіцитів у дітей"; постійний учасник щорічного конгресу педіатрів в Україні.

Відгуки про лікаря Кравцова Ганна Костянтинівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук