Медичний порталЛікаріКиївАлергологГудзій Мирослава Юріївна
Гудзій Мирослава Юріївна

Гудзій Мирослава Юріївна

Алерголог Імунолог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
16 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Керівник Дитячого аллергоцентра.
12 років медичного стажу
Кандидат медичних наук
Напрямки: алерген-специфічна імунотерапія (Асіта), дитяча алергологія
Моє становлення як лікаря почалося досить-традиційно: спочатку закінчила Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця, потім інтернатура по педіатрії на каф. № 1 КМАПО ім. П. Л. Шупика. У 2000 році почала працювати практикуючим лікарем і вже в 2002 році займала посаду головного дитячого алерголога Солом'янського району (м. Київ). У 2007 році захистила кандидатську дисертацію. Наукова робота присвячена харчовій алергії у дітей, розвитку атопічного дерматиту та трансформації шкірних проявів алергії в дермо-респіраторний синдром. З цього ж року працювала асистентом кафедри дитячих і підліткових захворювань КМАПО ім. П. Л. Шупика. З 2011 року член Європейської Асоціації клінічних імунологів та алергологів (EAACI), Член Російської Асоціації алергологів та клінічних імунологів.
Володію всіма сучасними методами діагностики алергії, включаючи специфічну АЛЕРГОДІАГНОСТИКА (шкірну, лабораторну) та імунотерапію (СІТ). Я вважаю, що дитина з алергічним захворюванням обов'язково повинен спостерігатися фахівцем дитячим алергологом. Критично ставлюся до недоведеним і нетрадиційних методів діагностики і лікування алергії у дитини - сповідую коректний стандартизований підхід, прийнятий в розвинутих країнах світу по відношенню до діагностики та лікування алергічних захворювань. Вся дитяча алергологія для мене - це «любов на все життя». Обожнюю, коли в результаті моєї роботи дитяча шкіра стає оксамитовою та ніжною, дитина перестає кашляти, починає дихати носом, бігає, їсть полуницю і заводить собаку.
У моєму житті є дві величезні любові - це мої діти і моя робота. І всі вони знаходяться на першому місці. Крім роботи люблю читати, люблю гори, обожнюю море, екстремальне водіння і фотографію.
Кращий спосіб зробити дітей щасливими - це зробити їх здоровими!

Відгуки про лікаря Гудзій Мирослава Юріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук