Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Клініка Медіком - Стаціонарне та хірургічне відділення

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення

Клініка , Лікарня, Швидка допомога, Лабораторія, Лікувально-діагностичний центр

вул. Кондратюка, 8 , Київ, Київська область
Невідкладна допомога: 0.00 - 24.00
+38 (044) 503-77-77
+38 (044) 503-00-00
info@medikom.ua
Сховати карту
Філії:
Клініка "Медіком" - Стоматологія
вул. Борщагівська, 129/131
Клініка "Медіком" - Нова поліклініка
вул. Анрі Барбюса, 37/1, ЖК "Престиж Хол"

Про установу

У стаціонарному відділенні клинки Медіком організовані терапевтичний та хірургічний стаціонар. Ось вже 12 років ми вирішуємо складні стану здоров'я наших пацієнтів в комфортних умовах.

Хірургічний стаціонар клініки Медіком це:
- Цілодобова госпіталізація в стаціонар
- Висококваліфіковані хірурги з великим досвідом практичної роботи , що володіють сучасними методиками лікування та оперативних втручань.
- Операційна з сучасним обладнанням для проведення широкого спектру оперативних втручань , велика частина з яких проводиться ендоскопічно.
- Блок реанімації та інтенсивної терапії, оснащений системою цілодобового моніторингу життєвих параметрів , апаратами штучної вентиляції легенів , дефібрилятором, де пацієнти перебувають під індивідуальним наглядом вмілого і дбайливого персоналу.

У клініці "Медіком" ендоскопічні операції проводяться не тільки в плановому порядку, а й у невідкладних ситуаціях . Використання ендоскопічних технологій дозволяє значно знизити травматизацію організму пацієнта в процесі оперативного втручання, значно зменшити інтенсивність больового синдрому після операції, скоротити тривалість післяопераційного перебування в стаціонарі і відновний період після операції. Хід проведення операцій записується на цифровий носій у форматі DVD, що дозволяє нашим фахівцям контролювати якість виконання операцій і формувати архів операцій.

Терапевтичний стаціонар клініки Медіком це:
- Високопрофесійний персонал
- Новітня апаратура
- Індивідуальний підхід
- Спеціально підібране харчування
- Комфортабельні палати

Всі палати багатопрофільного стаціонару - одномісні , обладнані системою виклику медсестер , кондиціонером , телефоном , блоком особистої гігієни , телевізором , холодильником. Ретельно підібраний середній медичний персонал завжди готовий надати професійну допомогу. Для успішного ходу лікування кожен пацієнт отримує індивідуально підібране дієтичне харчування. При необхідності в будь-який час доби в клініку можуть бути викликані лікарі-консультанти всіх спеціальностей. Фахівці клініки консультуються з приводу цікавих клінічних випадків із зарубіжними колегами через мережу інтернет.

У короткі терміни проводяться повне обстеження пацієнтів з різними патологіями та реабілітаційні заходи після хірургічних втручань.

У терапевтичному відділенні клініки "Медіком" працюють висококваліфіковані фахівці терапевтичного профілю з великим досвідом роботи. У разі необхідності пацієнти оглядаються лікарями суміжних спеціальностей.

Наявність діагностичної бази , оснащеної найсучаснішим інструментальним та лабораторним обладнанням у поєднанні з професіоналізмом і доброзичливістю персоналу створюють умови для успішного лікування в терапевтичному відділенні клініки "Медіком".

Фахівці

Кардіолог

Терапевт

Отоларинголог (ЛОР)

Хірург

Педіатр

Анестезіолог

Ендокринолог

Ортопед

Травматолог

Офтальмолог (окуліст)

Уролог

Гінеколог

Спеціаліст УЗД

Дерматолог

Венеролог

Невролог

Акушер

Функціональна діагностика

Алерголог

Імунолог

Рентгенолог

Проктолог

Реаніматолог

Гастроентеролог

Неонатолог

Сексолог / сексопатолог

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Масажист

Вертебролог

Ревматолог

Сурдолог

Сімейний лікар

Психотерапевт

Психолог

Дієтолог

Спеціалісти

Алерголог, Гастроентеролог, Дерматолог, Кардіолог, Масажист, Невролог, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Гінеколог, Акушер, Невідкладна медицина, Ендокринолог, Травматолог, Анестезіолог, Хірург, Спеціаліст УЗД, Терапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Вертебролог, Рентгенолог, Функціональна діагностика, Ревматолог, Сурдолог, Сімейний лікар, Проктолог, Венеролог, Дієтолог, Психотерапевт, Психолог, Фітотерапевт, Сексолог / сексопатолог, Уролог, Реаніматолог, Нефролог, Променева терапія, Неонатолог, Імунолог

Відгуки про Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук