Медичний порталУстановиПолтаваРеабілітаційний центрРеабілітаційний центр "Вихід є!"`
Реабілітаційний центр Вихід є!`

Реабілітаційний центр "Вихід є!"`

Реабілітаційний центр , Наркологічний центр, Благодійна організація, Громадські медичні організації

вул. Паризької Комуни, 36 , Полтава, Полтавська область
+38 (0532) 508-396
+38(099) 057-74-75
+38(067) 360-92-93
+38(098) 261-70-86
+38(093) 635-70-52
Skype: rusludm

Fax: +38 (05322) 2-68-34
rcescape@gmail.com
Головний лікар
Ильченко Руслан Николаевич
Сховати карту

Про установу

Реабілітаційний центр "Вихід є!" міста Полтава разом з Полтавським наркологічним диспансером вже близько двадцяти років успішно займається лікуванням наркоманів, алкоголіків і азартних гравців з України, Росії та інших країн. Наш реабілітаційний центр працює за програмою одужання наркоманів і алкоголіків в реабілітаційному центрі, заснованої на філософії "Дванадцять кроків" Анонімних Наркоманів і Анонімних Алкоголіків, яка давно зарекомендувала себе в усьому світі як одна з найбільш ефективних програм лікування наркоманії, лікування алкоголізму та реабілітації від ігрової залежності. Використовувана нами програма одужання допомагає як внести корективи у поведінку початківців наркоманів, алкоголіків і ігроманів, так і кардинально змінити життя тяжкохворих, які мають значний стаж вживання.
Реабілітаційний центр
 
Лікування наркотичної, алкогольної або ігрової залежності в центрі "Вихід є!" міста Полтава здійснюється в три етапи:

Детоксикація медикаментами (детокс) залежних від наркотиків і алкоголю, які прибули до нас на лікування у важкому фізичному стані, тобто зняти абстинентний синдром або так звані `ломку` або `похмілля`. Детоксикація в центрі реабілітації `Вихід є!` і наркологічному диспансері проводиться досвідченими лікарями-наркологами та кваліфікованим медичним персоналом. Наш центр приймає пацієнтів у будь-якому фізичному стані.
 
Реабілітація в умовах стаціонару. На даному етапі з видужуючим наркоманом, алкоголіком або азартним гравцем працюють фахівці в області лікування адикцій, психологи, консультанти. У той же час видужуючий наркоман, алкоголік або ігроман перебуває під наглядом лікарів і медперсоналу, які стежать за його фізичним здоров'ям. Працівники центру допоможуть клієнту розібратися з причинами вживання, усвідомити своє безсилля перед наркотиками, алкоголем або азартними іграми і знайти силу залишитися тверезим і знайти сенс життя.
 
Амбулаторна реабілітація. Консультанти реабілітаційного центру "Вихід є!" з питань лікування залежностей допомагають видужуючому наркоману, алкоголіку іл азартного гравця позбутися психологічної необхідності у вживанні, придбати навички вирішення важких життєвих ситуацій за тверезого здорових стосунків з рідними, адаптації в соціумі. Амбулаторна програма реабілітації допомагає видужуючим людям розібратися в собі і своєму житті, почати жити по-новому, тверезо і щасливо.

Спеціалісти

Нарколог, Психолог

Відгуки про Реабілітаційний центр "Вихід є!"`

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук