Медичний порталУстановиПолтаваРеабілітаційний центрАмбулаторія анонімного лікування з наркології, державне комунальне підприємство
Амбулаторія анонімного лікування з наркології, державне комунальне підприємство

Амбулаторія анонімного лікування з наркології, державне комунальне підприємство

Реабілітаційний центр , Наркологічний центр

вул. Шевченка, 20-А , Полтава, Полтавська область
+38 (05322) 2-86-16
+38 (099) 529-14-36
iam_doc@e-mail.ua
http://lobanov.pl.ua
Головний лікар
Лобанов Юрий Владимирович
Сховати карту

Про установу

"Мій метод не вимагає тривалого перебування в стаціонарі. Сеанс лікування триває 2-3 години. Метод кодування найбільш ефективний , про що свідчать численні листи осіб , позбавилися від схильності до алкоголю " .

А.Р.Довженко

Амбулаторія анонімного лікування з наркології надає якісне лікування хворим алкоголізмом і тютюнопалінням за допомогою гіпнозу за методом доктора Довженка А.Р. Лікування проводиться без застосування фармацевтичних препаратів , ін'єкцій та хірургічних імплантантів. Пріоритетним є уважне ставлення до пацієнта , індивідуальний підхід до кожної ситуації, що склалася , проведення ефективного лікування з подальшим збереженням відповідальності і контакту доктор - пацієнт.

Амбулаторія працює з 1989 року. Відповідно до проведених досліджень , лікування в амбулаторії виявилося успішним у 93,7 % випадків. Цьому сприяє застосування емоційно -стресової терапії по методу А.Р. Довженко і накопичений досвід роботи. Акцент ставиться не на кількість прийнятих пацієнтів , а на якість надання допомоги . В амбулаторії проводиться робота в широкому спектрі як з людьми , страждаючими алкоголізмом , тютюнопалінням , так , при необхідності , з їх сім'ями , родичами , знайомими.

Медична допомога є виключно анонімною і добровільною.

Спеціалісти

Психіатр, Психотерапевт

Відгуки про Амбулаторія анонімного лікування з наркології, державне комунальне підприємство

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук