Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Гармонія здоров'я"
Медичний центр Гармонія здоров'я

Медичний центр "Гармонія здоров'я"

Медичний центр , Клініка, Лікувально-діагностичний центр

вул. О. Пчілки, 2г , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8:00 - 20:00 cубота: 8.00 -17.00
+38 (044) 227-94-32
+38 (098) 043-49-94
2279432@gmail.com
http://harmony-of-health.com
Головний лікар
Козлов Вадим Владиславович
Сховати карту

Про установу

Клініка "Гармонія здоров'я" є багатопрофільним приватним закладом у м. Києві.
У розташуванні клініки мається операційний блок, власна лабораторія, більше 70 висококласних лікарів-фахівців, більше 20 людей середнього персоналу, адміністративного та технічного персоналу. Медичний центр на рік обслуговує більше 18000 пацієнтів, проводить більше 1500 операцій. Ці показники говорять про те, що нам довіряють не тільки жителі України, а й закордонні партнери.
У чому переваги клініки:
- Багатопрофільність. Робота нашої клініки починалася з функціонування відділень урології та гінекології, а сьогодні ми надаємо широкий спектр послуг ще й у таких областях, як проктологія. хірургія, ендокринологія, гастроентерологія, дерматологія, косметологія, а також проводимо обстеження методом УЗД і здійснюємо прийом та інтерпретацію всіх видів аналізів.
- Висока кваліфікація наших фахівців. В "Гармонії здоров'я" працюють найкращі фахівці різних галузей медицини: лікарі вищої та першої категорій з досвідом роботи в десятки років, 7 є кандидатами медичних наук. До того ж наші фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, отримуючи нові знання та навички, покращуючи рівень своїх можливостей. У нашому розпорядженні знаходиться лише високоякісне обладнання, яке відповідає всім необхідним вимогам.
- Досвід. МЦ "Гармонія здоров'я" існує на українському ринку більше 3 років. За цей час отримано великий досвід у роботі зі страховими компаніями, відкрився філіал клініки на О. Пчілки, 4, укладені договори співпраці з закордонними клініками. Також в клініці проводяться малоінвазивні хірургічні операції.
- Ціни. Наша клініка пропонує якісні послуги за доступними цінами, адже головним пріоритетом для нас є здоров'я пацієнтів.
- Обладнання. Сучасні апарати, в тому числі і експертного класу від провідних світових виробників, допомагають лікарям «Гармонії здоров'я» ставити точний діагноз, досягати відмінних результатів у лікуванні та профілактиці найрізноманітніших захворювань, проводити маніпуляції з максимальним комфортом для пацієнта.
- Відмінна якість роботи. Клініка "Гармонія здоров'я" - одна з небагатьох медичних установ, офіційно акредитовано Міністерством охорони здоров'я. Це підтверджує високий рівень довіри до роботи клінік та якістю надання медичної допомоги.
- Зручне місце розташування.
Послуги:
- Широкий спектр лабораторної діагностики (всі види аналізів);
- Інструментальну діагностику (УЗД, ЕКГ, кольпоскопію ..);
- Консультацію лікаря будь-якого профілю;
- Лікувальну процедуру;
- Лікування у денному стаціонарі;
- Лікувальний і оздоровчий масаж;
- Рекомендації щодо правильного харчування;
- Фізіотерапевтичне лікування;
Наші фахівці готові допомогти зберегти і примножити головне - здоров'я Ваше і Ваших близьких.

Фахівці

Педіатр

Дерматолог

Масажист

Косметолог

Гастроентеролог

Спеціаліст УЗД

Уролог

Хірург

Гінеколог

Терапевт

Кардіолог

Проктолог

Андролог

Ендокринолог

Невролог

Спеціалісти

Андролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Невролог, Онколог, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Психіатр, Психолог, Уролог, Проктолог, Хірург, Мамолог, Масажист, Пульмонолог, Спеціаліст УЗД, Косметолог, Терапевт, Вертебролог, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Гармонія здоров'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук