Медичний порталЛікаріКиївГінекологПаук Інна Іванівна
Паук Інна Іванівна

Паук Інна Іванівна

Гінеколог Акушер

Медичний центр "Гармонія здоров'я"
Київська область, Київ
Клініка "Гармонія здоров'я", Позняки, вул. О. Пчілки, д.2
Стаж роботи:
9 років
+38 (044) 227-94-32
2279432@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Стаж роботи - 4,5 роки
Закінчила Буковинський державний медичний університет (2008 р.), Інтернатуру НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології на базі Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини (2011 р.).
Семінари, тренінги, підвищення кваліфікації:
- Отримала сертифікат НМАПО ім. П.Л.Шупика за участь у Міжнародній науково-практичний конференції "Здоровий розвиток - заради майбутніх поколінь. Актуальні питання акушерства та гінекології" (2009 р.)
- Пройшла теоретичне навчання на семінарі НМАПО ім. Шупика МОЗ України, Український Державний інститут репродуктології кафедра акушерства, гінекології та репродуктології, в центрі науково-доказової медицини на тему "Комплексний підхід в лікуванні запальних захворювань органів малого тазу" (2010 р.)
- Отримала сертифікат НМАПО ім. Шупика за участь у швейцарсько-український науково-практичної конференції "Багатоплідна вагітність: від діагностики до народження" (2011 р.).
Напрямки діяльності в клініці "Гармонія здоров'я" - амбулаторне обстеження та лікування всіх гінекологічних захворювань, лікування безпліддя, ведення вагітних.
Область наукового інтересу - онкологія в гінекології.
Захоплення в життя (хобі): книги, музика
Девіз в роботі - "Від своєї роботи потрібно отримувати тільки насолоду!"

Відгуки про лікаря Паук Інна Іванівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук