Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка доктора Лінько
Клініка доктора Лінько

Клініка доктора Лінько

Клініка

вул. Михайла Котельникова, 95 , Київ, Київська область
понеділок: 15.00-16.00 субота: 13.00-14.00 вівторок-п'ятниця - за домовленістю
http://linko.kiev.ua
Головний лікар
Линько Ярослав Владимирович
Сховати карту

Про установу

Клініка ортопедії та травматології  Київської міської клінічної лікарні №7 почала свою роботу у 1982 році. Клініка включає стаціонар на 50 ліжок.  Закрите акціонерне товариство "Слан-медіка" заснувало в 1995 році приватну ортопедичну клініку Доктора Лінько. За час існування клініки Доктора Лінько в її стінах було прооперовано більше 5000 пацієнтів з України, включаючи громадян інших країн (Румунія, Росія, Білорусія, США, Італія, Ізраїль, Канада) використовуючи сучасні технології і устаткування, що існує в світі. В даний час клініка спеціалізується в області спортивної травматології, артроскопічної хірургії великіх суглобів, малоінвазивному оперативному лікуванні переломів, здійснює оперативне лікування захворювань опорно-рухового апарату.  Бюджетне відділення травматології і ортопедії здійснює консультативну і стаціонарну допомогу як жителям міста Києва (не залежно від району мешкання), громадянам України і інших країн. Прийом пацієнтів на госпіталізація здійснюється щодня з 9.30 після попередньої консультації у наших фахівців і визначення терміну госпіталізації.
Співробітники клініки – висококваліфіковані фахівці, у діагностиці і лікуванні захворювань і травм кісток і суглобів, всього опорно-рухового апарату людини. У клініці проводиться щоденний прийом населення. Ми готові прийняти Вас і ваших близьких, вислухати і проконсультувати по питаннях нашої спеціалізації.
Якщо Ви цінуєте свій час і маєте матеріальну можливість Ваша консультація можлива в будь-який слушний для Вас час по попередньому запису у адміністратора по телефону (067) 506-6499 Юрій Анатольевич. Пропонований об’єм і якість спеціалізованої ортопедичної допомоги нашим пацієнтам і її організація можливі дякуючі знанням і праці відомим нашим фахівцям д.м.н Суслової О.Я., д.м.н. Овчинікова Г.І., які пішли у вічність, і нині працюючим лікарям відданих лікарській справі, які постійно підвищують свою кваліфікацію у провідних клініках Європи. У нашій клініці Вас зустріне ввічливий персонал і доброзичливе відношення до Вас.

Відгуки про Клініка доктора Лінько

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук