Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Обозна Юлія Анатоліівна
Обозна Юлія Анатоліівна

Обозна Юлія Анатоліівна

Отоларинголог (ЛОР)

Медична клініка "Viva"
Київська область, Київ
Медична клініка "Viva", вул. Щекавицька, 36
Стаж роботи:
9 років
(044) 238-20-20
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-отоларинголог, стаж - 5 років.

Професійні навички:

Володіє сучасними методами лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів, надання ургентної медичної допомоги при сторонніх тілах, носових кровотечах, абсцесах і фурункулах, травмах ЛОР-органів. Має досвід хірургічних втручань: тонзилектомія, поліпотомія, поліпоетмоідектомія, підслизова резекція перегородки носа, септопластика, вазотомія, конхопексія, латеропозоція носових раковин та інші.

Освіта:

У 2007 р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

2007-2009 рр. проходила навчання в інтернатурі на кафедрі отоларингології НМАПО імені П.Л. Шупика під керівництвом проф. Р.А. Абизова та доц. В.В. Кривші.

2009-2011 рр. клінічний ординатор ЛОР-кафедри НМАПО імені П.Л. Шупика.

2011 р. - курси-спеціалізація з ЛОР-сурдології на базі ДУ "Інститут отоларингології ім. Проф. О.С. Коломійченка АМН України".

З 2011 р. працює лікарем-отоларингологом (сурдологом) у відділі слухопротезування та кохлеарної імплантації ДУ "Інститут отоларингології ім. Проф. О.С. Коломійченка АМН України".

Участь у Міжнародній Конференції з назального поліпозу, Конференції Українського Медичного Товариства отоларингологів з міжнародною участю (вересень 2011, Київ). Публікації в медичній літературі.

Відгуки про лікаря Обозна Юлія Анатоліівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук