Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Шаров Григорій Олександрович
Шаров Григорій Олександрович

Шаров Григорій Олександрович

Отоларинголог (ЛОР)

Медична клініка "Viva"
Київська область, Київ
Медична клініка "Viva", вул. Щекавицька, 36
Стаж роботи:
10 років
(044) 238-20-20
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-отоларинголог другої категорії. Стаж - 6 років.

Професійні навички:

Володіє консервативними і хірургічними методами лікування з індивідуальним підходом.

Має досвід малих хірургічних втручань: тімпанонопункція і парацентез барабанної перетинки, розтин фурункула: зовнішнього слухового проходу, присінка носа, пункція верхньощелепної пазухи, хіміокаустіка і електрокаустика слизової перегородки носа, розтин абсцесов: перегородки носа, паратонзилярного і парафарінгеалного простору, видалення папілом і поліпів ротової і носової порожнини, видалення сторонніх тіл з вуха, носа, глотки, гортані, передня тампонада носа.

Має досвід великих хірургічних втручань: задня тампонада носа, аденотомия, тонзілотомія і тонзілектомія, підслизова резекція перегородки носа, септопластика, вазотомія і конхопексія нижніх носових раковин, поліпотомія носа, поліпетмоідектомія, гайморотомія, трепанація передньої стінки лобної пазухи, конікотомія, трахеостомія.

Бере активну участь у ЛОР - суспільствах і всеукраїнських конференціях.

Освіта:

У 2007 р. закінчив Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця.

2007-2009 рр. проходив навчання в інтернатурі на кафедрі отоларингології НМАПО ім. П.Л. Шупика під. керівництвом проф. Р.А. Абизова, доц. С.А. Лакіза та доц. М.А. Мельник.

2009-2011 рр. проходив навчання в клінічній ординатурі на кафедрі отоларингології НМАПО ім. П.Л. Шупика під керівництвом проф. Р.А. Абизова, проф. В.А. Шкорботун, доц. Я.В. ШКОБА і к.м.н. Т.В. Маркітан.

У 2011 р. проходив навчання з дитячої отоларингології на кафедрі отоларингологи, аудіології та фоніатрії НМАПО ім. П.Л. Шупика під керівництвом проф. А.Л. Косаківського та доц. В.В. Синяченко.

Відгуки про лікаря Шаров Григорій Олександрович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук