Медичний порталЛікаріКиївАкушерКліменко Сергій Макарович

Кліменко Сергій Макарович

Акушер Гінеколог

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
Київська область, Київ
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, б-р Т. Шевченка, 13/7
Стаж роботи:
54 роки
+38 (044) 512-81-05
+38 (044) 512-93-18
Сховати карту

Про лікаря

У 1955 році закінчив Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця, лікувальний факультет. Трудовий шлях розпочав районним акушер-гінекологом  Єлісаветського району Кіровоградської області. В 1957 році переведений до м.Кіровограда, де працював  завідуючим фізіологічного відділення міського пологового будинку №1 до 1961 року. 1961-1963 рр.- клінічна ординатура  на кафедрі акушерства і гінекології №2 Київського медичного інституту. В 1963 році обраний за конкурсом на посаду асистента, а в 1971 році -доцента вищеназваної кафедри. В 1967 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Динаміка показників згортальної системи при травмі пологових шляхів" під керівництвом професора Малихіної Р.І.

Автор 75 наукових та навчально-методичних праць, присвячених питанням  діагностики та лікування запальних захворювань жіночих статевих органів, ускладнень вагітності та пологів, перинатології, регуляції аномалій пологової діяльності. На кафедрі виконує обовязки відповідального  за навчально-методичну роботу з інтернами

 Багато років працював зам.декана педіатричного ф-ту, був відповідальним за лікувальну роботу кафедри Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Здійснив багато виїздів по сан.авіації. Член атестаційної комісії по присвєнню кваліфікаційних категорій при ГУОЗ м.Києва, член апробаційної ради при НМУ з акушерства та гінекології. Досвідчений, висококваліфікований науковець, наставник молоді, заслужено користується авторитетом серед колег та студентів.

Відгуки про лікаря Кліменко Сергій Макарович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук