Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМережа салонів корреція слуху "Інфотон"
Мережа салонів корреція слуху Інфотон

Мережа салонів корреція слуху "Інфотон"

Медичний центр , Дитяча клініка

вул. Боткіна, 4 , Київ, Київська область
+38 (044) 277-64-65
office@infoton.kiev.ua
Головний лікар
Уманец Николай Петрович
Сховати карту

Про установу

«ІНФОТОН» - це українська група підприємств з приватною формою власності, початок створення якої припадає на березень 2002 року.

Починаючи з витоків і по сьогоднішній день діяльність компанії ведеться в галузі медичної техніки та платної медичної практики. Створена спочатку, як приватна компанія, на сьогоднішній день група «ІНФОТОН» це важлива частина соціуму людей з порушеннями слуху, яка завжди намагається бути на вістрі розвитку новітніх технологій корекції слуху й пропонувати сучасні досягнення людям в Україні.

У листопаді 2002 року був відкритий головний офіс компанії, і потім перший медичний центр в Києві по вул. Боткіна-4.

Медичний центр отримав спеціалізацію, як центр діагностики слуху і слухо протезування з дня відкриття і по сьогоднішній день. Паралельно в медичній практиці центру розвивається напрямок оториноларингології, що включає в себе амбулаторний прийом, проведення діагностики лор - органів, слуху, лікування лор-захворювань в амбулаторних умовах.

Оснащення медичного центру відмінним обладнанням дозволяє проводити діагностику на сучасному рівні, використовуючи отоскопію, відео демонстрацію оглядів вуха, горла і носа, проведення звичайних маніпуляцій більш комфортно для пацієнтів. Особливо великою популярністю користуються медичні послуги у людей, які використовують слухові апарати і отопластику, тому що отримують комплексне рішення завдань від лікування захворювань до планової діагностики слуху і коригування налаштувань слухових апаратів, виготовлення зліпків для індивідуальних виробів отопластики.

Фахівці

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР)

Відгуки про Мережа салонів корреція слуху "Інфотон"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук