Медичний порталЛікаріКиївЕмбріологЛесняк Юрій Іванович
Лесняк Юрій Іванович

Лесняк Юрій Іванович

Ембріолог

Клініка генетики та репродукції "Вікторія"
Київська область, Київ
Клініка генетики та репродукції "Вікторія", вул. Почайнинська, 70
+38 (044) 425-51-66
+38 (044) 425-52-77
Сховати карту

Про лікаря

У 2002 році закінчив з відзнакою Львівський Національний Університет ім. І.Франка, біологічний факультет. Навчався в аспірантурі в Національній Академії Наук України, брав участь у роботі над грандами.

Досвід роботи в ЕКЗ з 2002 року. Працював у медичному центрі "Інтерсоно" на посаді ембріолога (м. Львів). У 2008 році брав участь у відкритті центру планування сім’ї та репродукції людини ПП "Клініка професора С.Хміля", де працював на посаді завідуючого ембріологічним відділенням (м. Тернопіль). З 2011 року працює на посаді завідуючого ембріологічним відділенням клініки генетики репродукції "Вікторія".

Володіє методами EКЗ, ICSI, допоміжнонго лазерного хетчингу, біопсії бластомерів, кріоконсервації ооцитів, сперми та ембріонів методом вітрифікації, предімплантаційної генетичної діагностики та ін. Проводить активну науково-практичну діяльність в сфері репродуктивних технологій, у галузі генної інженерії та біотехнологій.

Нагороджений почесною грамотою “За вагомий внесок у розвиток і впровадження ДРТ в Україні, багаторічну працю і високий професіоналізм” (2011 р.).

Є членом ESHRE, УАРМ

Відгуки про лікаря Лесняк Юрій Іванович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук