Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "VerMax"
Стоматологічна клініка VerMax

Стоматологічна клініка "VerMax"

Стоматологія , Косметологія

вул. Вільямса 15, корпус 1 , Київ, Київська область
Телефонуйте цілодобово
+38 (044) 223-20-86
+38 (098) 504-88-78
info@vermax.com.ua
Сховати карту

Про установу

"VerMax" - це комплексне cтоматологічне обслуговування, косметологічні послуги, масаж. Наявність високопрофесійної команди стоматологів, максимально використовують новітні технології в лікуванні, протезуванні, відбілювання, імплантації зубів, ортодонтії, дозволяє повністю і дуже швидко відновити Стоматологічне здоров'я пацієнта. Серед провідних фахівців "VerMax" багато молодих професіоналів. Клініку часто відвідують іноземці, тому одна з вимог до наших лікарів - високий рівень знання англійської, французької та німецької мов.
Стоматологічна клініка "VerMax" в 2010 році стала володарем нагороди Міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна", якою відзначаються Видатні політичні та громадські діячі, фізичні та юридичні особи, відомі вітчизняні торгові марки і бренди, які внесли значний внесок у розвиток і популяризацію на Україну досягнень науки і культури.
Діє гнучка система знижок для ветеранів, багатодітних матерів, вагітних жінок, членів сімей наших клієнтів. Інновації є навіть у системі оплати: можна купити подарункові сертифікати для коханих, родичів і друзів на косметологічні, масажні та стоматологічні послуги клініки, можна розрахуватися за надані послуги через термінали.
Фахівці клініки вирішують всі стоматологічні питання комплексно - від перших безкоштовних консультацій у складання детального плану лікування і його виконання. Якщо у пацієнта розболівся зуб вночі - теж оперативно зможемо допомогти, адже працюємо цілодобово! Враховані особливості різних вікових категорій наших відвідувачів: в клініці є дитячий стоматолог. Нещодавно ввели такий вид послуги, як протезування на дому.

Відгуки про Стоматологічна клініка "VerMax"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук