Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Profi-Dent" ("Профі-Дент")
Стоматологічна клініка Profi-Dent (Профі-Дент)

Стоматологічна клініка "Profi-Dent" ("Профі-Дент")

Стоматологія

пров. Філатова, 3/1 , Київ, Київська область
+38 (044) 486-94-41
Сховати карту

Про установу

Послуги клініки:
- Ексклюзивна, високохудожня реставрація зубів (зміна форми, кольору);
- Лікування і відновлення зруйнованих зубів, "засуджених" до видалення;
- Прогресивні технології протезування;
- Безкоштовні консультації та профілактичний огляд;
- Дитячий прийом і ортодонтія, готівковий і безготівковий розрахунок.
У клініці працюють висококваліфіковані лікарі. Для контролю якості роботи лікаря в спеціальному журналі ведеться реєстрація пацієнтів, які звернулися по гарантії, і на лікарських конференціях аналізуються причини дефектів в роботі та способи їх усунення.
Кабінети клініки обладнані сучасним стоматологічним обладнанням словацького виробництва: стоматологічними установками "ЕРГОСТАР-90-S" і "Хірадент", швейцарського виробництва: стоматологічна установка S 250 (Stern Weber) з радіовізіографіческой системою HDS (Vatech). Крім цього, клініка обладнана рентгенівською установкою "МІНІДЕНТ 70НХ" і рентгенапаратом Oralix AC (Gendex). Для лікування використовуються такі матеріали: BrilliantE.L., Synergy, Gradia Direct, Miries, Kromlight, Swisstech, та ін
Кожному пацієнту після закінчення лікування видається гарантійний талон, в якому вказується на схемі клас каріозної порожнини за Блеком, дата прийому, назва пломбувального матеріалу, термін гарантії та прізвище лікаря. Таким чином, пацієнти застраховані від повторної оплати в разі випадання пломби або ускладнення після лікування.
Термін гарантії визначається якістю пломбувального матеріалу і коливається від 1 року - при використанні хімічних композитів - до 5 років на пломби з високоякісних фотополімерів.
У клініці робиться великий акцент на психологію відносин лікар - пацієнт - менеджер. Створюється оптимальний психологічний і фізичний комфорт для пацієнта, в т.ч. і дітей.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Profi-Dent" ("Профі-Дент")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук